Slíbený pronájem bytu

Od: Datum: 21.11.14 15:49 odpovědí: 2 změna: 21.11.14 15:58

Majitel bytu slíbil pronajmout byt, ovšem ne hned, ale až za několik týdnů by byl k nastěhování. Jak teď postupovat, abych měla jistotu, že opravdu s tím mohu počítat a mohla zrušit další hledání bytů? Nerada bych se spoléhala jen na ústní dohodu-on si to může potom rozmyslet. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.14 15:53

Co mu (a Vám rovněž) brání sepsat nájemní smlouvu od určitého budoucího data, třeba od 1.1.2015? To bych viděl jako nejjistější. Ovšem 100%-ní záruku nebudete mít nikdy...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.14 15:58

Sepsat smlouvu, zaplatit kauci a první nájem. Jinak bych nikomu nic nevěřila a nespoléhala se na ústní dohodu.

Když jsem si sjednávala první nájem, majitelka toto chtěla po mně - "jakmile mi na to kývnete, chci kauci a první nájem". Měla špatné zkušenosti, že s lidmi počítala, a pak jí to odřekli a ona přišla o měsíc nájmu a musela hledat dál.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.