Naznačuje mi něco?

Od: Datum: 19.11.14 22:40 odpovědí: 5 změna: 20.11.14 09:48
Ahoj. Myslite si že když se vás holka zepta na nějaka zajimava mista ve vašem městě, že to může být naznak že chce schuzku?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.14 22:45
avatar

Ahoj, nevnímala bych to tak, ale je to příležitost k nahození udičky typu "Chtěla bys tam zajít, vidět to? Mám tě tam provést ap., jestli máš zájem". ;) Po její odpovědi si budeš jistý. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.11.14 23:23
avatar

Může a nemusí. Máte-li o dívku zájem, zkuste se jí nabídnout jako např. průvodce. Pokud ne, nasměrujte ji třeba na web, kde si může informace dohledat sama.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.11.14 08:09
avatar

Když jsem byla mladá, tak se kluci nebo muži, vždycky ptali, kolik je hodin. Byl to takový úvod k hovoru s neznámou. Otázka, kterou položilo děvče je přesně v tomhle duchu. Dává prostor k odpovědi, rozhovoru, ze kterého může něco vyplynout. A také dává prostor k úniku. Záleží na vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: donkarel*
Datum: 20.11.14 09:37

Jestli se ti líbí, tak je to ideální šance nabídnout se, že jí ty místa osobně ukážeš :D Bude tě to stát jedno odpoledne času a přitom zjistíš, jak je to s tím zájmem :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 20.11.14 09:48
avatar

Dobrý den, z Vaší otázky se to nedá přesně určit. Jen Vy víte, kdo, kde a jak to řekl. Když se Vás někdo na ulici zeptá, kde je ve městě nádraží nebo jestli nemáte cigáro, tak se asi moc seznamovat nechce. Možná chce to děvče navštívit Vaše město se svým přítelem. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.