Zamiloval jsem do spolužačky

Od: Datum: 18.11.14 22:29 odpovědí: 4 změna: 19.11.14 18:25

Ahoj,
nevím jak začít. Strašně se mi líbí jedna holka co chodí do vedlejší třídy. Známe se. Ale taky se kolem ní motá jeden blbeček, nemám obavy z toho že by ji mohl získat...snad, ale když vidím jak za ní leze, tak se uvnitř mě mísí taková zloba. Chtěl bych se s ní začít víc bavit, někam ji pozvat. Ale většinou když flirtuju tak se dívám po starší slečnách a navíc mimo školu. Vůbec nevím o čem se s 16tkou bavit, spíš jak začít rozhovor, potom to asi půjde samo. Také se mi zdá taková tišší, tak jak ji rozpovídat.

Děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.11.14 22:53

Dobrý den, pokud se díváte po starších slečnách, tak to je asi vše, co zatím děláte, resp.

komunikovat s Vaší vrstevnicí by měl být menší problém, než se starší slečnou. Bavit se můžete o škole, svých zájmech a koníčcích, o přírodě či společnosti (záleží na situaci). Ten "blbeček" Vám vadí, protože žárlíte, ale možná nevadí té slečně - aby to nebylo z Vaší strany vnucování.

Zkuste ji oslovit ve škole a potom uvidíte, jestli bude mít chuť v komunikaci pokračovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.11.14 22:59

Pokud se Vám líbí, motejte se kolem ní také. Jinak se opravdu může stát, že než se rozhoupete, bude druhý rychlejší a úspěšnější. Pokud nevíte, jak komunikovat s 16ti letou dívkou, pak si raději opravdu najděte starší. Nevím, proč tolika lidem dělá problém spolu komunikovat z očí do očí a pak žárlí na každého, kdo tuto odvahu v sobě najde.. Nebát se cokoli říci...Kolik je Vám let?

doplněno 18.11.14 23:08:

Pokud víte, co byste si povídal se starší ženou, měl byste umět komunikovat se stejně starým děvčetem jako jste Vy.

Od: hanzalik
Datum: 18.11.14 23:03
Stejně jako ji.
Od: buss®
Datum: 19.11.14 00:31

Když nevíš jak, nech tak. Asi ten blbeček má na víc, jak komunikovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.