Pasivní přítelkyně

Od: Datum: 18.11.14 20:17 odpovědí: 5 změna: 19.11.14 08:49

Značí něco, když je přítelkyně pasivní - tj. nechává na vás domlouvání srazu a výběr místa?

Řeším problém s tím, že se vždycky já ptám kdy má příště čas a více méně i já vybírám kam jít. Takhle - když už z ní dostanu příště (není to žádná složitá domluva, spíš že mě už tak potom co jsme se 50x viděli štve pokládání té otázky - tak kdy příště? :D) tak třeba občas i přijde s místem kam jít, ale není schopna si vybrat, když jí zasypu třeba 5 dalšími možnostmi. Jako jestli chce chodit, nebo sedět třeba v kině.

Jinak když se vidíme tak vše klape, jenom mě trochu vadí to, že se příliš neangažuje a spíše tak čeká, až jí někam vytáhnu. A není žádný povaleč, je poměrně akční, nevadí jí několikadenní výlety, vyrazí ven klidně i na chvilku, ale jak říkám musím jí vždycky požádat aby šla.

Může to být nějaký problém v komunikaci nebo by chlap měl bejt iniciativní a je to normální, co myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.14 20:20
avatar

Je to takový typ osobnosti, který nezměníte.

Zvykněte si na to a mějte ji právě proto rád, i když vás to v něčem štve. Má to své nepopiratelné výhody, můžete se cítit jako muž, dopřeje vám zazářit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.11.14 20:22
avatar

buďte rád, že je taková a že vás ve všem následuje, možná, že ve vás chce vidět někoho, kdo jí povede

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.14 20:25
avatar

Normální je všechno, co vám oběma vyhovuje. Takže pokud jste Vy ten aktivnější a ona ta zdrženlivější, nemusí to ještě znamenat, že si spolu nemůžete dobře rozumět a může vám spolu být fajn. Každý máme nějakou povahu. Nehledejte na ní chyby pokud Vám na ní záleží a buďte rád, že s Vámi tráví čas a že je Vám s ní dobře, ať jste kdekoliv. Časem začne třeba být aktivnější, když ji dáte najevo, že byste to uvítal.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.11.14 23:07
avatar

Dnes se to sice do určité míry stírá, ale podle mne by měl být muž iniciativnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.14 08:49
avatar

Jj, jak vesměs říkají ostatní, není to vyjímka. Když to bude vyhovovat vám oběma...tak o tom žádná. A také si pamatuji, že i já měla raději, když tehdá můj skoromuž vše plánoval, na nic se mi neptal a když se mi to nezdálo a nebo se mi nechtělo, tak jsem mu to řekla, ale byl to ždy on, kdo přišel za mnou domů a " pojď ven" a nebo "jdem na zábavu a pod" Nedával mi na vybranou a co je hlavní...mě to vyhovovalo. Někdo prostě takový je. A co si pamatuju tak moje babi mi říkala, že v životě jeden vždy táhne a druhý tlačí. Kdyř budou tlačit oba a nebo táhnout oba a jiným směrem...bude karambol. ;)

Takže na vás je si uvědomit, zda vám vyhovuje táhnout, protože vyše milá se evidentně táhnout nechá a vyhovuje jí to.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.