Bankrot - insolvence

Od: Datum: 17.11.14 00:35 odpovědí: 4 změna: 22.11.14 15:15

Dobrý den,najede se tady človíček,který má zkušenost s insovencí /bankrot/a doporučil by mi na koho se obrátit?Kde opravdu pomužu?"A nemají jen obchod s lidskou bídou".Chytráci co chtějí kázat o dluhách... mi sem nepište/nebudu to ani číst/.Potřebuji pomoc a kecy mi jsou k ničemu.Těm co mi napíší užitečný rady moc děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.14 02:42
avatar

Zdarma pomůžou poradny při finanční tísni při občanských poradnách. Na žádné "oddlužovací" společnosti se neobracejte, připravily by Vás o všechno.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: radejianonymne
Datum: 17.11.14 19:23

Zdravím, my máme insolvenci schválenou asi tři měsíce a pokud bych se mohl rozhodnout znovu, tak bych do oddlužení nikdy nešel. Nejde o to, že zůstane málo peněz, ale že nezůstane vůbec žádná svoboda. Vše musíte hlásit (přestěhování, jakýkoliv příjem či změnu zaměstnání, cestu do zahraničí) a jste na všechno sám. Insolvenční správce je na straně věřitelů a pocítíte to hned od prvního kontaktu, protože nerozhoduje ve vašem zájmu. To jen na úvod, takže pokud máte jakoukoliv jinou možnost, tak bych asi insolvenci ještě zvážil.

Co se týká někoho, kdo vám poradí... Po své zkušenosti, kdy jsme za vypracování návrhu platili nemalou částku, tak bych opět volil jinak a být vámi tak se obrátím na nějakou občanskou poradnu, která vám poradí zdarma a není tak nijak závislá na výsledku jednání. Firma, u které jsme si nechávali radit my, zaručovala přijetí návrhu soudem, jinak vrací peníze. To je ale to kouzlo slovíček, které člověk v nesnázích není schopen anebo nechce vidět. Přijetí návrhu je něco úplně jiného než schválení oddlužení. Takže v průběhu přípravy návrhu slyšíte samé pozitivní věci, jak nic není problém a všechno bude tak jak chcete vy jako dlužník. Při projednávání u soudu nebo ještě dříve u insolvenčního správce zjistíte, že nic z toho neplatí a všechno je trochu jinak než vám bylo řečeno. Jenže to už je pozdě, protože návrh byl přijat a peníze dle dohody vyplaceny.

Přeju správnou volbu a ať už se rozhodnete jakkoliv, tak ať vám to dobře dopadne. T.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: reneeeee
Datum: 17.11.14 20:42

Dobrý večer,děkuji Vám za odpovědi nevím kudy kam...co udělat...:( mám?

Od: davidvozak
Datum: 22.11.14 15:15

Dobrý den.

Dovolím si Vám navrhnout naši společnost. Oddlužení se věnujeme již 5 let a máme tisíce klientů v oddlužení. Nevidím důvod, proč bychom nemohli pomoci i Vám, pokud se pro nás rozhodnete.

Hezký den JUDr. David Vozák

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.