Vyšetření METATRON Hunter

Od: Datum: 16.11.14 22:44 odpovědí: 5 změna: 13.05.16 21:24

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s vyšetřením METATRON Hunter? Už dlouho se trápím a každý lékař mi radí něco jiného.

Ráda bych se dopídila správné diagnozi a tím i léčbě.

Našla jsem o tom tohle: "Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky systém "NLS-diagnostic METATRON GR HunterTM" má schopnost odhalit raná – praenosologická stadia patologických procesů ještě před jejich zřetelnou klinickou manifestací, která může být těžko odhalitelná jinými diagnostickými metodami jako jsou ultrazvuk, počítačová tomografie CT a MRN (magnetická rezonance) . Vyšetření je pro člověka bezpečné."

Byl jste na tom někdo? Pomohlo vám to ke správné diagnoze?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.14 03:18
avatar

Nenechte se nachytat!

METATRON na webu Sysifos.cz

V téměř nepřehledném spektru nových alternativních diagnostických a léčebných metod dnes dominují "sofistikované" a vesměs neúčinné přístroje, vymýšlené zejména v Rusku a na Ukrajině. Ze starších jsou u nás známy přístroje na principu Vollovy elektroakupunktury, na principu tzv. "biorezonance", nebo různě upraveného světla, např. Salvia, Bicom, Sensitiv Imago, Devan, KME (Komplex medicínský expertní), Metatron, Zapper aj. V minulém roce se objevil a záhy neslavně skončil přístroj AMP pro neinvazivní diagnostiku, údajně schopný z pouhého změření infračerveného záření v několika bodech povrchu těla určit 117 chemických i metrických parametrů lidského těla. Dnes u nás na alternativním nebi září další z těchto podivuhodných přístrojů, určený pro tzv. "mesodiencefalickou modulaci" (MDM). Metoda není nová, poprvé byla použita v SSSR začátkem 90. let minulého století při léčbě po akutním infarktu myokardu, v r. 1996 léčil pomocí MDM S.V. Griščenko poruchy sluchu a řeči. Nicméně velkého rozšíření MDM nedosáhla a na webu najdeme jen několik ruskojazyčných prací na toto téma. Do západních zemí metoda nepronikla vůbec.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.11.14 07:50
avatar

Jaké máte zdravotní potíže? Proč to chcete podstoupit? Jak můžete vědět, že cca za půl roku k nějaké nové nemoci nedojde? Mluvíte o živém organizmu, který se každým dnem mění. Nemluvíte o předmětu a odhalení skryté vady. *hej*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: janina411
Datum: 18.01.15 18:01

Chci se také podělit:
Dně 28.12.2014 Jsem byla objednána na diagnostiku Metatronem. Po hodině skenování mi bylo sděleno, kde všude mám problém a jak velmi vysoké hladiny mám především u kyseliny močové, cholesterolu... a v neposlední řadě nedostatek železa.(Luxaci kyčelního kloubu od narození, přístroj vůbec nezaznamenal)

Jelikož jsem byla dosti vyplašená, navštívila jsem svou lékařku a vyžádala si odběry krve na potvrzení uvedených výsledků.

Jaké bylo mé překvapení, když výsledky z laboratoře přišly s hodnotami diametrálně odlišnými od těch, co uváděl přístroj... VŠE V NORMĚ.

Požádala jsem zpětně e-mailem paní Leonu Březovskou (z Centra Medicíny Praha 5 Zličín), která toto skenování prováděla a vyinkasovala 1499,-Kč předem na účet, aby se k tomu vyjádřila ...
Do dnes žádná reakce.
Bohužel jsem tímto došla k závěru, že je to jen sprosté obohacování se na lidech, kteří mají zdravotní problém a neví kudy kam. URČITĚ NEDOPORUČUJI !

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ninka2
Datum: 19.11.15 13:54

Zajímalo by mě, kde se to vůbec dělá, jak to funguje, kolik to stojí a zda je to fakt jako věryhodné?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janbartoncik
Datum: 13.05.16 21:24
Byl jsem na tomto vyšetření u Olgy Šípkové. Splnilo to moje očekávání. Diagnoza Herpez je z tohoto přístroje a určila směr léčby bez " lékařských výzkumných prací ". Nestandardní a naprosto byl navrženy způsob léčby děvčat od tohoto přístroje, které nejsou ani lekarkami ba ani sestrami. Jen umí zacházet s tímto přístrojem. A to je hodně na pováženou.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.