Hodnoceni firem na seznamu

Od: Datum: 16.11.14 18:32 odpovědí: 1 změna: 25.11.14 19:39

Dobrý den.Docela by mě zajímalo,když má podnikatel nebo živnostník fiirmu tak na... seznamu.cz... si NAJEDEna titulní stranu firmi.Je tam na firmu kontekt a hodnocení. Takže můžete hodnotit.Jak kladně tak i záporně. Zajímalo by mě co když(třeba konkurence ,nebo nějáký závistivec,případně jen tak někdo z dlouhé chvíle) bude hodnotit firmu i negativně,i když to nebude pravda.O tom by třeba musel jednat soud na základě třeba znaleckého posudkuzda odvedl práci dobře nebo špatně. jak se dá bránit ohledně těmto třeba i neobjektivním recenzí? I když pro zákazníky to je nějáké vodítko pro koho se rozhodnout. Ale hodnocení si myslím že víc používá ten nespokojeny,než ten spokojený,ten má co chtěl a dál nic neřeší.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.14 19:39
avatar

1 nespokojený překřičí 100 spokojených, kteří nemají potřebu křičet. Proto je důležité vždy najít řešení se všemi ne nemávnout nad tím rukou, že je to jen jeden ze sta :) Pokud jste dostal hodnocení, které si nezasloužíte kontaktoval bych rovnou Seznam o více informací. Zkušenost s tím bohužel nemám. Ale online podpora Seznamu celkem funguje dobře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.