Kdo by měl navrhnout sex a jak?

Od: Datum: 16.11.14 17:07 odpovědí: 6 změna: 20.11.14 15:59

Ahoj, kdo by podle vás měl navrhnout sex a jakým způsobem? S přítelkyní jsem už nějakou dobu, mazlení ani bližší fyzický kontakt nám problémy rozhodně nedělá. Ale problém je nějak to vyjádřit slovy. Mám tě rád, miluju tě, pohlaď mě, dej mi pusu - tyhle slova ani jeden z nás nepoužil - radši se na druhého usmějeme a obejme ho, políbíme... přijde mi takový divný říkat že jí mám rád, když jí můžu obejmout nebo dát pusu a vyjádřit to radši činem :)
Ale to je jedno, na sex nespěchám, je mi jedno jestli se s ní budu ještě 1/4 roku jen mazlit, nebo bude něco víc. Tohle mi zatím stačí a třeba by sex stál za nic a já bych litoval toho, že jsem si s ní o něco dýl neužíval třeba jen toho mazlení a procházek :)
Kdo by podle vás měl sex navrhnout, chlap nebo holka? A jak - nějak na to zavést řeč a přitom se zeptat, co si o tom myslí druhá strana, nebo jí pozvat domů? A je lepší jí před pozváním domů říct, co čekat nebo se zachovat podle aktuální situace?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.14 17:18
avatar

A je potřeba něco navrhovat, plánovat, upozorňovat? Když chceš, tak ji klidně domů pozvi. Buď přijme nebo ne. A když přijme, tak se zase uvidí, jestli doma něco bude nebo ne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.11.14 17:25
avatar

Souhlasím s kolegou. Myslím, že inciativa by měla přijít od tebe a netřeba nic verbalizovat, ona už bude vědět, když ji pozveš domů, co má čekat. Když ti dá najevo, že zatím ještě ne, tak se stáhneš a zkusíš jindy. Řeči ji jen ztrémují, o tomhle netřeba mluvit.

Nezpomeň, že to není jen ta noc, ale jde o celkové naladění. Den strávený příjemným způsobem spolu, kdy se dámě věnuješ, posloucháš ji, připravíš pěkný program třeba na odpoledne a tohle jako tečka za ním. Není to jen o tom nachystat si do nočního stolku ochranu, koupit flašku vína a vyměnit ponožky a slipy. :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.11.14 09:16
avatar

Neveď žádné řeči. Málokterá je žena je zvědavá na nějaké hlubokomyslné myšlenky. Až se příště budete mazlit, tak jí rozepni knoflík u kalhot. Jen ten horní knoflík a víc nic. Uvidíš co udělá. Jestli si ho zapne, pak nic nebude. Jestli si ho nezapne, pak pokračuj dalšími knoflíky, případně zipem.

No a ta hlavní rada : Rozepnout podprsenku potmě a pohmatu bývá tuhý a někdy i marný boj. Navštiv nějaký dámský hadrnický obchod a všechny ty ženské patenty a patentky si dobře nastuduj.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 17.11.14 10:15

Nepřemýšlej a konej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.14 10:31
avatar
Na plese, při tanci.
"Slečno, nechcete si hezky zaš..ať?"
"No dovolte! To každé se kterou tančíte děláte takovéhle návrhy?"
"Ano, ptám se každé."
"A to jste ještě od žádné nedostal pořádnou facku?"
"Tak to jsem někdy dostal, ale mnohokrát jsme si moc krásně zaš..ali"
:-D:-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.14 15:59

Já bych řekla že sex nejde nijak naplánovat, nech to prostě volně a ono se to vyůstí do pravé chvíle až si budete oba myslet že nastala poznáš to na ni potom se jí jen zeptej, jestli to opravdu chce. Nebo je tu ještě jiná varianta pozvi jí domů a v pokoji si nech na posteli kondom. Uvidíš poté co ti na to řekne. Ale hlavně na ni netlač! mohla by se potom s tebou rozejít protože to ještě nechce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.