Neumím si s ní představit sex

Od: Datum: 15.11.14 17:18 odpovědí: 2 změna: 15.11.14 20:13

Dobrý den. Tenhle problém se se mnou táhne už od puberty. Teď je mi 23 a stále jsem panic. Nemám problém, že bych nemohl někoho najít, ale ten, že si nedokážu představit, že bych s dotyčnou měl mít sex.

A teď je to tu znova. Chodím 2 měsíce se spolužačkou. Dotyky, polibky i vzájemné sympatie tam jsou a určitě mě přitahuje. Jenže už zase cítím, že nastává ten okamžik, kdy bych jí měl pozvat k sobě... Ani nevím v čem je problém, možná to, že stále ještě bydlím v baráku spolu s rodinou (ale zase na druhou stranu stále studuju), možná se bojím toho, aby nebylo brzo a nějak jsem jí nepřekvapil a možná jsem vystresovanej z toho, že je mi 23 a stále nic nebylo.

Nejde přímo o to, že konkrétně s touhle bych si nedokázal představit sex. Ani s žádnou z předchozích dívek jsem nějak nebyl schopen. Nevím v čem je problém, gay nejsem, sex bych chtěl, ona mě přitahuje, když se líbáme nebo mě obejme je to strašně příjemné, ale ta situace že bude zrovna s ní něco víc je pro mě nepředstavitelná, prostě jsem nějakej divnej a nevím, co s tím udělat. Naznačit jí třeba, že to má iniciovat a vést nebo se nějak zeptat jestli ten sex někdy bude?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kvetuse
Datum: 15.11.14 19:03

Někdy je tento problém způsobený výchovou, že v rodině je toto téma TABU. Dále určitě může být blok mít schůzku v domě rodičů.Ale především si myslím, že byste se neměl do ničeho nutit. Pořád na to nemyslete a dejte tomu volný průchod. Hlavně, aby Vaše přítelkyně byla na tu situaci připravená, někdy špatné načasování to může zhatit. Ale určitě to dobře dopadně, hlavně klid a trpělivost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.14 20:13
avatar
Kam pospícháš?
2 měsíce a už...
Chceš přijít o to všechno pěkné poznávání, objevování, učení?
A připravit o to i jí?
Dost času máte oba. Když to uspěcháš, třeba ji nezkušenou vyplašíš, odradíš, ztratíš.
Dočkej času, o to to bude hezčí.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.