První zamilovanost a hned ji nezvládám

Od: Datum: 15.11.14 16:27 odpovědí: 3 změna: 15.11.14 18:53

Dobrý den, je mi sice už 18, ale nikdy jsem neměla žádného přítele- ani jsem ho nechtěla. Nedávno jsem ale poznala jednoho kluka a bojím se, že jsem se do něj zamilovala. I přes to, že jsem se s ním pouze bavila, nic mezi námi nebylo, teď když si na něho vzpomenu, sevře se mi srdce a v podbřišku cítím "motýlky".. Ten pocit je tak intenzivní, až je skoro nepříjemný. No a teď můj problém- zaprvé vůbec nevím, jestli se mu třeba taky líbím, ale nemám odvahu ho někam pozvat, ani bych nevěděla, co říct. A zadruhé mám pocit, že mi to leze na mozek. :D Poprvé k někomu něco takovýho cítím a vůbec nevím, jak se s tím vyrovnat. Hlavně protože jsem to nikdy přet tím nezažila.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.14 17:21
avatar

normálně s ním dej řeč a aspon to kavčo si domluvte. pokud by to nevyšlo je lepší být jednou za troubu než si říkat bůhví jak dlouho proč jsem nic neudělala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.14 18:47

Takhle působí láska. Pište si spolu, jestli budeš mít odvahu tak potom i na skype :). Jestli i jemu se líbíš, tak tě bude zvát ven či ti bude psát on a vést konverzaci také on. Hlavně se toho neboj dej tomu volný průběh.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 15.11.14 18:53

Určitě bych nejprve vysledovala, jestli je to oboustranné. Potome on by měl dělat první krok a já bych se mu nevnucovala. V opačném případě bych počkala ještě na někoho jiného, hezkých kluků je spoustu, stačí se jen rozhlédnout...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.