Fyzická bolest nebo jen pocit bolesti?

Od: Datum: 13.11.14 20:57 odpovědí: 2 změna: 13.11.14 22:38

Musím se s vámi podělit o zajímavou věc. Od konce prázdnin mě bolí koleno, byl jsem s tím na chirurgii, ale doktor řekl, že je tam maximálně lehký výron a chce to klid.

Jenže dneska jsem si uvědomil, když jsem se viděl s přítelkyní a šli spolu na procházku, že to koleno vůbec necítím, chodím úplně normálně (nekulhám jako jindy) a bolest kolene jsem si zase uvědomil, asi hodinu poté co jsme se rozloučili.

Když o tom tak přemýšlím, tak vždycky když se vidíme, tak jsem úplně vpohodě a nic nebolí. Jak si to mám vysvětlit a není možné, že ta bolest kolene je jen vsugerovaná?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 13.11.14 21:02

Jo, bolest je jen pocit, kdyby se přerušil nerv, tak necítím. Přitelkyně to přebila, scházejte se častěji, bolest si nepřipouštět, to jde např. i zubů. Myslet na příjemné věci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.14 22:38
avatar

Spíš je to takový efekt, jako mají herci na jevišti, kdy jakákoliv nemoc a bolest je překonána adrenalinem a pak, když slezou z jeviště, se pochopitelně zas objeví. Nevím, co vám našli v koleni a jakého původu ta bolest je. Možná by stálo za to konzultace ještě s ortopedem, jestli máte vazy a menisky v pořádku, jestli vás to stále zlobí. Je to už dost dlouho od prázdnin.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.