Jak to směřovat dál?

Od: Datum: 12.11.14 14:30 odpovědí: 4 změna: 12.11.14 23:00

Ahoj, víceméně mám asi problém ve vztahu proto píšu. S holkou se znám asi 4-5 měsíců, chodíme spolu něco přes měsíc. Tak před 2 týdny se vztah zasekl - polibky, mazlení, líbání, držení za ruce, hlazení.
A dál to nijak nejde. Čekal bych nějaké pozvání třeba domů, neříkám že hned musí být sex, ale trocha soukromí nikdy neuškodí a konečně bych se podíval jak vypadá třeba aspoň v podprsence nebo si "sáhnul".
Problém je v tom, že musím se vším začít já. Nojo, jenže bydlím na koleji s 3 dalšíma spolubydlícíma (v podstatě je furt někdo na pokoji) a ona doma s rodičema. Její rodiče ale normálně pracují, takže má vlastně dopoledne a brzy odpoledne doma volno.. Celé ty 2 týdny jsem tak nějak čekal, že mě třeba pozve k sobě domů nebo něco naznačí, ale nic. Přitom vášeň tam je, třeba když se líbáme, tak je to strašně intenzivní, tohle jsem nikdy z žádnou jinou holkou nezažil.
Druhý problém je v tom, že je trochu problém v komunikaci. Bavit se o něčem je ok, ale jak se má hovor uchílit k něčemu intimějšímu tak jí to dělá problémy. Nikdy mi třeba ani neřekla že mě má ráda nebo že se jí líbím... Ale z jejího chování je patrné, že to tak je, ale má problém to vyjádřit.
Jí je 21 a není nijak vadná, ale třeba jak ze začátku líbala nebo první objetí - to byla prostě tragédie z její strany, takže tak trochu věřím tomu, že příliš zkušeností předemnou neměla.
Jak z tohohle ven? Nemám příliš peněz na zbyt, abych platil nějaký hotely, skoro všechno vrazím do jídla, školy a ubytování a to něco co mi zbyde se utratí přes víkendy na kalbách a dalších akcích a vzhledem k ostavci výše je mi trochu blbý říct jí na plnou hubu jestli nechce sex.
Vím, že na tohle je těžká rada, vždycky jsem čekal, až holka bude chtít, ale většinou tak do měsíce byl zásun, nebo aspoň nějaké hraní si s tělem toho druhého. A to i v takových případech, kdy to tolik nejiskřilo. Co s tím? Bojím se, abych nečekal, nečekal, nečekal a pak neprošvihl tu správnou chvíli.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.14 15:05

Nechte to plynout a netlačte na pilu... mohl byste litovat.Slečna bude zřejmě ostýchavá a stydlivá a tam je třeba klid, citlivý přístup, trpělivost a něha. Rozhodně nevěřte tomu, že sex na druhém rande je standard.

Slečna nechodí do školy/do práce, že má dopoledne volno?

Ohodnoceno: 0x

Od: yolder
Datum: 12.11.14 15:27

Studuje VŠ, 2 dny v týdnu má volno i dopoledne (resp. má školu třeba od 11), ale samozřejmě nevím, kdy odchází do práce rodiče nebo tak. Spíš mi šlo o to, že i když jí doprovodím k domu, tak mi neřekne, že můžu jít nahoru (třeba jen na kafe). No třeba časem...

Datum: 12.11.14 15:34

Ahoj,

celkem jsi mě pobavil se slovy sáhnul a zásun :-D ale k věci,někdo na to hupsne po týdnu někdo po čtvrt roku, ono to pak i o tom člověku něco vypovídá, rozhodně bych jí dal čas, asi chce vědet jaký jsi, třeba se bojí, že se spolu vyspíte a řekneš ji nazdar. Co se týče komunikace, ještě se stydí, dej tomu čas, práve proto, že nemá tolik zkušeností bych na ni vůbec netlačil ono to přijde

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.11.14 23:00

Jste moc hrr! Přibrzděte, nebo o dívku přijdete. Ne každá dívka si chce hned někoho vodit domů. Pokud máte zájem o soukromí, zajistěte je Vy! (K nikomu se nevnucujte.)

Ale tady byste měl vážně přibrzdit. Dívka zřejmě nemá moc zkušeností, budete-li ji do něčeho tlačit, vylekáte ji.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.