Proč nemají v TV moderátorky řetízky?

Od: Datum: 11.11.14 22:28 odpovědí: 9 změna: 12.11.14 08:13

Všimla jsem si, že nemají moderátorky zpráv nic na krku. Je jedno na které stanici. Nevíte proč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.14 22:35

protože by mohly oslňovat diváky, blýskalo by jim to tam jak tanečnicím kdysi v Ein Kessel Buntes *smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: nikc®
Datum: 11.11.14 22:40

Pozoruju to delší dobu a je to škoda. Budou se pak podle nich řídit i ostatní ženy. A zlatnictví přichází o tržby.

Datum: 12.11.14 00:17

Ahoj. Abych napsal pravdu, tak jsem si nevšimnul, jak je to nyní, ale dříve takový 4-5 let, správařkám na Novu vozili z Jablonecké Kalipry, ty fungl nové kousky, co třeba ještě nebyly ani na Brněnské Kabo a Styl. Byly to takové docela velké brože a podobné bižu, vyráběné prý na zakázku. Kde jinde, než v Číně. Prý si to tam majitelka objednávala. Možná si tam taky nabrala vše, co se jí zrovna líbilo a tady z toho udělala frčáky.?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.11.14 07:18

Zdravím. Všimněte si na jedničce a i na Nově nemají nic na krku. Jakoby řetízky neexistovaly. Jestli je to nová móda nebo co. Nebo nesmějí dělat reklamu.

Datum: 12.11.14 07:15

Váš postřeh je zvláštní, já si zase naopak občas pochvaluju, jak pěkně má moderátorka zpráv sladěnou bižuterii na krku s oblečením či třeba s kravatou partnera. Je pravda, že pokaždé řetízek nemají, ale často ano. Dívám se na zprávy ponejvíc na Primu a ČT 1. Jak je tomu jinde, nevím. Jaga.

Datum: 12.11.14 07:21

Na Primu nekoukám. Ale koukněte na jedničku nebo na Novu.

doplněno 12.11.14 07:35:

Když jsem byla 2 týdny doma nemocná, koukala jsem na Čt 1 každý den a neměla řetízek žádná. Ani Marcela Augustová.

Datum: 12.11.14 07:17

.

Datum: 12.11.14 07:19

Paní Fialovou jsem dlouho neviděla. Ta je tam málo.

Datum: 12.11.14 08:13

Já si myslím, že mikrofony jsou blízko řetízků a zvukaři šílí.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.