Syndrom ruka noha usta

Od: Datum: 11.11.14 13:57 odpovědí: 3 změna: 13.11.14 19:19
Dobry den mame syndrom ruka noha usta je na to hodne clanku ale nikde neni napsano jestli si dite po prodelani udela imunitu a nebo se mu to muze vratit? Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.14 14:15

HFMD - zeptejte se lékaře, neslyšela jsem, že po proběhlé nemoci ji už nikdy nedostanete, je to vir ale když o tom přemýšlím, spalničky, zarděnky, neštovice také a zde tu imunitu získáme.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.11.14 13:30

Dcera se zeptala na infekčním oddělení přednášejícího lékaře, kde mají zrovna praxi, takže to mám přímo od pramene

Po prodělání nemoci rukou, nohou a úst nevzniká imunita vůči všem virům, které tuto nemoc způsobují (je jich víc). Nicméně infektologové tvrdí, že je velmi vzácné se setkat s někým, kdo tuto chorobu prodělal vícekrát.

doplněno 13.11.14 19:49:

Prosím, rádo se stalo, i já jsem se ráda poučila.

Ohodnoceno: 3x

Od: dakineska
Datum: 13.11.14 19:19
Dekuji za odpoved konecne my nasel znami na internetu clanek v anglictine ale neco na ten zpusob tam psaly jeste tedy jednou dekuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.