Kontrola při nemoci

Od: Datum: 10.11.14 00:06 odpovědí: 2 změna: 10.11.14 11:30

Potřebuji poradit zda chodí kontrola i v neděli pozdě k večeru. Marodím a beru lexaurin a diazepam. Usnula jsem dnes u tv a pak jsem se probudila a měla dojem, že někdo zvonil.Bydlím v panelovém domě. Nejsem si jistá. Stále spím, ale mám nyní obavy, že to byla kontrola a nedozvonila se na mne. Jestli je tomu tak, jak se mohu bránit? Zuzka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 01:45

Jestli to byla kontrola, nechala Vám oznámení o nezastižení ve schránce. Takže doporučuji podívat se do schránky a – pokud najdete oznámení – zajít zítra k ošetřujícímu lékaři.

Kontrola může přijít prakticky kdykoliv, včetně neděle večer.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.11.14 11:30

V případě, že byste návštěvu kontroly zaspala, a pak při předvolání na OSSZ tím argumentovala, vyžádá si OSSZ od Vašeho lékaře posouzení, jestli léky, které Vám předepsala které užíváte, mohou mít uváděný účinek. Na posudek lékaře bere OSSZ ohled při řízení o případném porušení léčebného režimu. Myslím, že nemusíte mít velké obavy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.