Sex od 15cti - můžem?

Od: Datum: 09.11.14 10:09 odpovědí: 9 změna: 12.01.15 08:28

Dobrý den,

je mi 16 a chodim s jednou holkou, který je 14 let. Sme spolu asi půl roku a chtěli bychom se spolu vyspat. Jenže to nejde, protože sex je povolen od 15cti. A já bych se vás chtěl zeptat. Kdybychom spolu jenom leželi v posteli, mazlili se,atd. to se taky počítá jako sex a nebo je toto povoleno? A kdybychom třeba dělali jenom orál, jakože by mi ho kouřila a já jí prstil to se smí nebo ne?

Předem díky, davidek6986 ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.14 10:18
avatar

Zůstaňte u líbání a mazlení, do jejích patnáctin to vydržíte. Pak si to můžete dosyta vynahradit. Připomínám, že postih hrozí jen tobě. *kafe*

doplněno 09.11.14 10:24:

Nespěchat ani s nahotou. Kdybyste se eventuelně pohádali a v přítelkyni bouchly saze, mohla by ti slušně zavařit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: davidek6986*
Datum: 09.11.14 10:21

a u toho mazlení můžem být jako v posteli, nahý třeba? :3 jde jen o to, že nesmíme mít pohl. styk ne?

Datum: 09.11.14 11:52
avatar

Milý Davide, jestli jsi natolik dospělý, abys mohl mít sex s někým jiným, tak si myslím, že bys měl být schopen přijít na toto: Proč by zákon zakazoval sexuální styk, a přitom povoloval mazlení a další nekoitální praktiky? Jaký by byl význam tohoto zákona? Splňoval by svůj účel?

A pokud toho schopen nejsi, jinými slovy Ti to napsali rádci pode mnou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 11:47

V České republice je věková hranice pro legální pohlavní styk 15 let. Ta je specifikována § 187 trestního zákoníku (zák. č. 40/2009 Sb.): "Kdo vykoná soulož s dítětem mladším patnácti let nebo kdo je jiným způsobem pohlavně zneužije, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až osm let."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 11:48
avatar

§ 187

Pohlavní zneužití

(1) Kdo vykoná soulož s dítětem mladším patnácti let nebo kdo je jiným způsobem pohlavně zneužije, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až osm let.

Takže pozor. Pod pohlavní zneužití patří mimo jiné i osahávání na intimních místech.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: atj®
Datum: 09.11.14 12:00
avatar

Asi budu ukamenován, ale když jsou oba na vyšší úrovni a ví co to obnáší a jaké to má problémy tak proč ne. Do patnácni můžeš - od patnácti musíš. Nemyslím si, že by vadilo osahávání a orál, když to obě strany schvalují. Něco jiného je zasunout...

takže za mě, pokud chcete tak do toho

Hate starts in 3..2..1...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 12:07

Jak napsali ostatní. Sex není jenom "zásun". Pochopitelně je to i osahávání na intimních místech a především orál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 15:13
avatar
Vždy mějte na paměti,že pokud se rozhádáte,ona vás může obvinit ze zneužití a gynekolog to potvrdí. Tudíž vy máte veliký problém. Řeknu to takhle,zkrátka si sice stříkneš,ale za to riziko to nestojí!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 15:21

Když se na to nepřijde můžete mít spolu co chcete. No jako jestli si myslíš, že všechny čekají na to až jim bude 15let tak seš vedle jak ta jedle.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.