Představení přítelkyně rodičům

Od: Datum: 08.11.14 19:50 odpovědí: 3 změna: 09.11.14 12:11

Dobrý večer. Rád bych znal váš názor. Je to spíše teoretická otázka, ale i tak budu rád za nějakou reakci. Znám se skoro 2 měsíce s jednou holkou. Nejdřív to vypadalo, že je to spíš přátelství, ale když jsme si asi před měsícem na procházce povídali a loučili, tak mě obejmula a dala pusu. Tak jsem pochopil, že mě asi jen jako kamaráda brát nechce a za poslední měsíc se to vyvíjí úžasně. Říkám si, že kdybych byl možná víc iniciativní už od začátku, mohlo se ro rozjet už o pár týdnů dřív.

Ale k otázce. Nabídl jsem přítelkyni lístek do divadla (sestra nemůže, tak aby propadl) s tím, že tam jinak půjde zbytek mé rodiny. Říkala, že jestli opravdu sestra nepůjde, že ráda půjde místo ní. Tak se chci zeptat (v čistě teoretické rovině) jestli to můžu chápat, jako že si i ona myslí, že náš vztah má budoucnost, když jí není blbý že jí představím rodičům?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.14 19:56
avatar

Dobrý večer. Je to možné, že by tomu tak být mohlo. Tak ať vám to vyjde a divadelní představení si užijete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 08.11.14 20:34
avatar

Ano,v čistě teoretické i praktické rovině to tak ona myslí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: donkarel*
Datum: 09.11.14 12:11

Jestli to bere vážně tímhle nepoznáš :D Záleží jak moc je ta holka vyspělá mentálně, jestli je to mladá holka, třeba kolem 15, tak to prostě a jednoduše může brát jen jako divadlo a pozdravení tvých rodičů. U starší/vyspělejší holky bych naopak čekal, že by jí bylo blbý nechat se jen tak představit rodičům, kdyby neměla zájem s tebou mít vztah (co si budeme povídat - jenom kvůli divadlu tam určitě nejde :D )

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.