Zpěváci - ruka u ucha?

Od: Datum: 06.11.14 16:11 odpovědí: 6 změna: 06.11.14 17:08

Zdravím, mám takový dotaz, ač hraji už v několikáté kapele, tak jsem tenhle jev nikde neviděl, jenom v televizi atp. Proč to dělají, neví někdo?

začne to cca 0:50 Střihavka i Dusilová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 06.11.14 16:22

Dělají to proto,aby se lépe slyšeli,dobře slyšíš svůj hlas,pokud si zakryješ takový ten lalůček dole u ucha.Dělávám to také,když zpívám,kapela řve a někdy si nejsem úplně jistá čistotou a tóninou.Kamil mně to vysvětloval...

doplněno 06.11.14 16:24:

Bení *placni*

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 06.11.14 16:22

Dobrý den, pouze se domnívám, že to je pro kontrolu svého hlasu. Zkuste si zpívat a potom si zmáčkněte ušní lalůček a uzavřete ucho - ten tón slyšíte už v hlavě a ne až venku. Zdravím!

doplněno 06.11.14 16:23:

wamp - byla jste rychlá až rychlejší.

doplněno 06.11.14 16:30:

pivko - odposlech (součástka - sluchátko) to není. Nasaďte tón a potom si zmáčkněte to ucho.

Musí to být slyšet v hlavě - pokud jinak normálně slyšíte .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.14 16:23

Drží si odposlech v uchu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.14 17:08

Tady si odposlech nedrží ( normálně jo ) , tady Kakamil chce slyšet sebe a nástroje (Dusilka to sype přímo na něho) a ne Dusilku , a naopak.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.14 16:27

Zkoušim, ale nějak nevidím rozdíl, uvidíme ve zkušebně :) Jinak, že by na kloboučku v tý době měli odposlechy přímo do uší...to se mi moc nezdá

Od: wamp®
Datum: 06.11.14 16:35

Je v tom přímo razantní rozdíl,zkus to ještě jednou ;) Jinak bys musel mít absolutní,hudební hluch :-D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.