Zásilka poslaná přes PPL

Od: Datum: 06.11.14 07:03 odpovědí: 10 změna: 06.11.14 14:47

Dobrý den.Má mě přijít zásilka a PPL mě informoval přes e-mail-

Vážený zákazníku

Svozovou listinu připojenou v příloze prosím vytiskněte a předejte řidiči při předání Vašich zásilek.

S pozdravem,
Váš tým PPL

To mě překvapilo,protože se mě to v minulosti ještě nestalo,abych musel mít takové povinosti .Takže nic se tisknout nebude a uvidím.Co vy na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.14 07:10

To je fakt podivné. Třeba já vůbec nemám tiskárnu. A mít nebudu. Nepotřebuji ji. *sok* Navíc si myslím, že v obchodních podmínkách není ani zmínka o nějaké povinnosti vytištění čehokoliv.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.11.14 07:38

zasíláte balík přes PPL nebo čekáte dodání? dle znění otázky čekáte na doručení (v tom případě pouze podepíšete dodání, příp. zaplatíte dobírku), dle sdělení PPL chcete poslat balík a proto máte dodat i vytištěnou Svozovou listinu...někde udělali soudruzi z NDR chybičku...

Ohodnoceno: 4x

Od: ben®
Datum: 06.11.14 07:49

Dobrý den, minulý týden jsem dostal balík přes PPL - nejdříve byla domluva s řidičem telefonem, kdy budu doma, potom přijel, chtěl občanku a peníze (dobírka). Nic bych netisknul. Zdravím!

doplněno 06.11.14 08:55:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.14 08:47

Děkuji zkušeným rádcům za rady.

Od: prosbaa
Datum: 06.11.14 09:11

Zdravím,

neporadím , ale chci Vás poprosit dejte pak vědet o co šlo.

Jsem zadala do googlu svozová listina ppl a nic konkrétního to nenašlo a tak jeden neví co ho může taky potkat.

Děkuji a přeji hezký den všem

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.14 09:31

Svozová listina se používá při odesílání balíků. Ne při přijímání. Pravděpodobně jde o chybu PPL a jejich dispečinku.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.14 09:39

To bude nějaký IT šotek a záměna odesílatele/příjemce. Mě se zase stalo před měsícem, že v depu můj balík přelepili znovu a jinýma kódama a týden ležel někde u Ostravy v depu :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.14 10:19

Ahojte.PPL přijel ,chtěl jen občanku a o svozové kartě nemluvil.Takže to byla chyba nebo přílišná aktivita z PPL.

Od: lipa®
Datum: 06.11.14 12:13
Netřeba nic tisknout. Patrne jde o sotka. S PPL mam bohate a dlouhe zkušenosti, nikdy problém. . Narozdil od Pošty, to je tragédie sama.
Klidný den Lípa

Od: atj®
Datum: 06.11.14 14:47

jj a řidiči ty etikety občas mívaj když je to domluvené.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.