Jak hledat práci na ranní směnu?

Od: Datum: 02.11.14 11:51 odpovědí: 3 změna: 03.11.14 00:24

Jen v málokterém inzerátě je uvedeno, že se jedná o práci na ranní směnu (kvůli dětem). Často ani nejde poznat, o jakou pracovní směnu se bude jednat. Když vyžadují poslat životopis mailem, mám vždy připojit motivační dopis, ve kterém nějak uvedu, že mám zájem jen o ranní směnu? Tím už před pohovorem se diskvalifikuji, že pravděpodobně mám děti. Na druhou stranu se mi zase nechce lítat na každý pohovor, když se tam jen dozvím, že práce je směnná. Díky za vaše zkušenosti!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 02.11.14 12:00

A jak tě zvou na pohovor? Mě většinou vždy někdo volal. A to je pak takový problém se rovnou zeptat na určité detaily o pracovním místě?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.11.14 12:09
avatar

"se mi zase nechce lítat na každý pohovor"
Ale hledat práci znamená především ty potencionální zaměstnavatele obcházet. V obchodních řetězcích je také práce na směny, ale většinou není problém se na pracovní době domluvit. Je to většinou o tom konkrétním nadřízeném. Ale za tím je potřeba dojít a dohodnout podmínky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.11.14 00:24
avatar

V inzerátech bývá uveden kontakt, na koho se obrátit s dotazy. Já bych se napřed informovala, potom teprve reagovala ...

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.