Uložení zásilky na poště

Od: Datum: 30.10.14 22:16 odpovědí: 5 změna: 01.11.14 02:07

Nevíte jak dlouho trvá uložení zásilky na poště? Někomu jsem posílal balíček na dobírku a teď to vypadá že ten člověk si to nevyzvedne a tak bych rád věděl jak dlouho vlastně budu čekat až mi to příjde zpět. Je možné si nějak vynutit aby mi to poslali zpátky ještě před tou lhůtou kterou má adresát na vyzvednutí zásilky? Zaplatil jsem poštovné a on si to nevyzvedl, tak bych to chtěl nějak urychlit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.14 23:25

Dobrý den, úložní doba záleží na druhu zásilky. Ale vy, jako odesilatel, můžete požádat o zaslání zásilky zpět dříve (na žádost odesilatele). Toto lze udělat přes webové stránky České pošty, nebo telefonicky na ukládací poště. U obou případů budete potřebovat podací číslo zásílky.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 31.10.14 09:06

A nevíte kde je ta stránka kde to mohu udělat?

doplněno 31.10.14 09:08:

Je to tato stánka? Prosím překontrolujte adresu:

https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html

Prohlížeč mi hlásí že se jedná o nedůvěryhodnou stránku protože nemá platný certifikát.

Datum: 31.10.14 20:50

Ano, je to tato stránka. Mě chybu nehlásí.

Ještě infolinka ČP: 840 111 244

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.11.14 02:07

No tak tato stránka se týká změny termínu dodání nebo místa dodání, nemá nic společného s odesláním balíku zpět odesilateli dobírky. Balík je již uložen na dodací poště nebo depu, takže je na konci toho poštovního řetězce a jen čeká jestli si to adresát dobírky vyzvedne nebo ne.

Od: rozara*
Datum: 31.10.14 00:24

Dobrá je také služba Sledování zásilek https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.