Dárek k 20 pro dívku

Od: Datum: 28.10.14 22:47 odpovědí: 10 změna: 29.10.14 19:44

Dobrý večer,
asi před měsícem jsem se seznámil s dívkou. Nikdy jsem s nikým nechodil, takže je to pro mě všechno nové a zatím se občas obejmeme, dáme si pusu a chytneme za ruce... Začátkem týdne jsem na facebooku zjistil, že má v sobotu 20. narozeniny no a nevím, co se v tuhle chvíli hodí nebo nehodí koupit.

Jak říkám, známe se měsíc, myslím že se oba máme rádi a bude z toho víc, než jen kamarádství, ale... Rád bych znal nějaký nezaujatý názor ohledně této situace. Jednak oba studujeme, takže bych byl nerad, abychom si dávali dárky za tisíce, zároveň jí nechci koupit "jen" kytku a nakonec tak nějak netuším co vlastně vůbec v tuhle chvíli dát.

Abych pravdu řekl tak jsem nikdy nekupoval dárek pro žádnou holku, navíc dotyčnou ještě příliš neznám a nerad bych hned udělal nějakou "ostudu" tím, že vyberu něco špatně. Jediné co o ní vím je, že má dosti aktivní život, takže nějaké masáže, pozvání na večeři, atd. není moc pro ní.

Zároveň vím, že bych měl vymyslet něco sám, proto nežádám o radu jakou věc přesně koupit, ale jde mi hlavně o názor někoho cizího na tuto situaci a nějaké "nasměrování" kde hledat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.14 23:02
avatar

Jaké má koníčky? Co se jí líbí za muziku? Co nosí ráda na sobě?

Co nějaké lístky nebo nějaký hezký výlet na místo, které nezná a je tam krásně? Může to být třeba v blízkém okolí místo s krásnou vyhlídkou nebo nějaké zapomenuté zákoutí...

Umíte něco vyrobit nebo udělat, co by ji potěšilo nebo zaujalo?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janap*
Datum: 28.10.14 23:05

Pro žádnou holku (ženu) není kytka jen kytka ! Kytka je fajn a kytice je bomba! Pro měsíční známost k narozeninám bych poradila kytici. Abys finančně nevykrvácel, kup několik kytic v supermarketu, vybal je a znovu svaž do jedné velké kytice. Můžeš kombinovat i více různých květin, slaď je do jednoho barevného tónu. Když svoje dílko ještě vyšperkuješ nějakým doplňkem do kytice (srdíčko, berušky, čtyřlístky, mašle - prodávají jednotlivě v květinářstvích), tak úspěch zaručen. Tedy já bych určitě z takové kytice byla paf. Tak hodně úspěchů!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.10.14 01:37
avatar

Nezpochybňuji odpověď, jen bych se rád zeptal, čím je kytka pro ženy tak "super"? Tuto úspěšnost kytek nechápu - defakto je to naprosto nepraktická věc, která za pár hodin/dní uschne a musí se vyhodit do koše :) Proč tak moc potěší něco tak extrémně netrvanlivého a nepraktického, dá se říct s nulovou hodnotou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.14 06:42
avatar

Uvažuji, jestli to nebude pomíjivou krásou té květiny. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: asd*
Datum: 29.10.14 17:13

Jó, ženskou nepochopíš ;) Mně by potěšila leda kytka co je k jídlu, ženská je nadšená i z tý co uschne druhý den. Záhada :-D

Kytku určitě a ani k tomu nic být nemusí. Hlavně na narozeniny nezapomenout, to by byl průs..švih :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xx*
Datum: 29.10.14 18:07

jako dívku mě nikdy moc nenadchly praktické dárky - kalendář, diář, propisky , kalkulačka , teplé ponožky.. vím, že byly myšleny dobře. Květina ,či malý, třebas bižuterní šperk, by mě bývaly nadchly více. Anebo pak dárky související s mými zamilovanými zájmy, hvězdná mapka, knížka o letadlech )

nevím čím to je, snad nějakou romantickou představou související s láskou a city, stále přetrvávající v našich hlavách

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.14 23:48
avatar

Jeden z nejhezčích dárků, který jsem kdy dostala, byla jedna narciska v době, kdy se musela shánět a gratulace ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.10.14 04:39
avatar

Dar zavazuje a neznáte se ještě tak dlouho, aby musel být opravdu nákladný. Pokud není diabetik, jako já, určitě by nepohrdla velkou čokoládou /300 g/, třeba Milkou. Ta určitě neurazí a i na Vás se dostane. *smich*

DVD s její oblíbenou muzikou - mně by udělali radost Spirituál kvintet, Daněk, Ryvolové, Martinová, Nedvědi, Brontosauři...

Společná návštěva divadla - za mě nějaké představení Járy Cimrmana - Dobytí severního pólu či Dlouhý, Široký a Krátkozraký - to nemá chybu. Ačkoliv ti nejlepší pomalu odcházejí do hereckého nebe /pan Smoljak, pan Vondruška/ a bez nich to už není takové, jako dřív.

Nebo nějaký stříbrný řetízek, třeba se srdíčkem. Stříbrné šperky moc nestojí,může si je dovolit koupit i student a určitě taky udělají hodně radosti.

A nakonec - co třeba zážitek? Jestli ráda plave,pozvat ji na společné odpoledne v akvaparku. Určitě byste se dosyta vydováděli ve vodě a jistě by se jí to také líbilo.

A nebo nějaká pěkná knížka pro ženy. Co Monyová, nebo Váňová?

Sice jsem napsala všechno to, co by udělalo radost mně /kdyby to šlo/*haha*, ale je možné, že i Vy si z toho něco vyberete. Nebo třeba něco podobného. Jaga.

doplněno 31.10.14 05:56:

Tak tento dárek jsem nedávno dostala já. Něco pro potěchu duševní, něco pro tělesnou. *smich* Dobrá kombinace!

Ten vlevo je dosud celý, ten vpravo rapidně ubývá. *tanec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 29.10.14 17:22

Máte někde při cestě kudy chodíte nebo v okolí nějakou maličkou útulnou cukrárnu, čajovnu, picérii, vinárničku nebo něco, kde se dá příjemně posedět? Zkuste dívku pozvat tam, pokud jí také dáte květinu, obsluha vám jistě ráda dá na stoleček vázičku, aby i kytička měla co pít. Můžete tam strávit příjemnou půlhodinku za přiměřený peníz, žádné dlouhé vysedávání.

Nebo zkuste sehnat lístky na nějakou kulturu, jak už tu radily předchozí rádkyně a rádcové. Udělejte si zajímavý společný zážitek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc*
Datum: 29.10.14 19:44

K 18tinám jsem dával 18 růží... myslím, že 20 je také hezké číslo ... a bude hezká kytice - určitě nedostanete kyticí přes hlavu... pokud o ni máte zájem, je to super příležitost...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.