Jak získat slečnu

Od: Datum: 26.10.14 23:39 odpovědí: 5 změna: 27.10.14 21:07

Dobrý večer,

dotazy s touto otázkou jsou zde, a vlastně i všude jinde stovky, né-li tisíce. I přes všechny tyto skutečnosti bych rád, kdybych mohl dostat radu i já, na konkrétní problém, který se snažím vyřešit již delší dobu, jak jinak než - neúspěšně.

Studuji Informační technologie, je mi 17 let a nemůžu najít i přes skutečnost, že na naší skole je více jak 500 slečen tu, se kterou bych mohl být, a která by pochopitelně chtěla.

Mám strašně málo koníčků.. fotbal (již ho aktivně nehraji), knihy, seriály (překládám titulky, sleduju).

Stále se směju, opravdu i maličké věci, která dokonce ani není vtipná. Věřím - teda alespoň si myslím, že je se mnou řeč, nedá se říct, že bych se nestyděl, ale určitě je to v rámci mezí.

Konkrétně.. je mi trapné dojít za cizí holkou, a říct Ahoj, ať už ve škole nebo v MHD, vlaku...

Vztah jsem měl asi pouze jeden.. byl na dálku a viděli jsme se jednou za měsíc, se stěštím. To mi nevyhovovalo a ukončil jsem ho.

Jak "získat" slečnu? Jak oslovit někoho naprosto cizího na zastávce, v autobuse, ve vlaku? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 27.10.14 10:42

Vybal to přímo, pozvi někam, řekni co po ní chceš. S trapností nikam nedojdeš.

doplněno 27.10.14 19:39:

Nenechat se odradit, zkoušet a zkoušet, cvičení dělá mistra, vypracuješ si algoritmus co zabírá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.14 12:28
avatar

Udělej to přesně tak, jak se ti to zdá být trapné. Usměj se a řekni ahoj. To obvykle k navázání konverzace stačí. Ale nesmíš moc tlačit na pilu. Slečna nesmí mít pocit, že dotíráš.

No ale z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že mnohem větší problém je se se slečnou rozejít. Kdo se umí rozejít se slečnou tak, aby to bylo bez breku, bez křiku a bez výčitek, ten je mistr a má moji úctu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: asd*
Datum: 27.10.14 13:46

Pokud je ti trapný dojít za cizí holkou a říct Ahoj, tak se nediv ;)

Když je ti to trapný - např. začíná sezóna tanečních, přihlaš se a tam ti nějakou přidělí. Nebo aspoň kluka :-D

A ten vztah na dálku - třeba jsi zahodil životní lásku. Ono to brzo mohlo přejít od "jednou za měsíc" ke společnýmu životu. Nebo by ti zase nevyhovovalo vidět se každý den?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: donkarel*
Datum: 27.10.14 17:00

A přesně o tom co píšeš to všechno je :) Nebát se oslovit holku. Stojí někde sama? Tak za ní dojdi a zeptej se na cokoli, nemusíš jí hned někam zvát, jenom jí třeba pochval účes a chvíli si s ní popovídej. A když to nevyjde, tak jedinej kdo o tom bude vědět jste vy dva a tu slečnu už nemusíš nikdy v životě vidět ani oslovovat (pokud to není zrovna tvoje spolužačka :) ).

Občas může být výhodou jít na nějakou akci - nemusí to být zrovna kluby, ale cokoli kam se chodí v páru, ale není tam blbý přijít sólo - a tam můžeš oslovovat holky, který přišly samy jako ty...

Nikdy neoslovuj holku, která něco dělá (čte si, kouká do mobilu, poslouchá hudbu), jinak jde jen o to nebát se a oslovit :) Nemusíš oslovovat každou holku, co stojí někde sama, ale když tě nějaká zaujme, tak není od věci za ní dojít a navázat konverzaci. A neboj se nervozity, ona taky bude asi dost překvapená, že jí oslovil nějakej cizí kluk :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.10.14 21:07

Měl bych takovou malou motivaci - v tvém věku jsem na tom byl stejně. Teď je mi o 4 roky víc a hádej co?

Jsem na tom pořád stejně.

A proč? Nejspíš proto, že mi dosud přijde trapné se vnucovat - tak jako tobě. A bral jsem to tak celé ty 4 roky a ještě pár let předtím (prakticky od téže doby, kdy mě holky začaly trochu přitahovat). Takže tudy cesta asi nevede. Žádný učený z nebe nespadl a na zázrak bych nečekal. :)

Takže jak oslovit svlečnu asi ze svých praktických zkušeností moc radit nemohu, protože žádné nemám. Jen jsem tě chtěl inspirovat k činu. Pokud je ti 17, tak už seš oproti většině vrstevníků v podstatě mírně opožděný. Nicméně tvůj skluz se dá asi ještě relativně snadno dohnat. Třeba u mě už je to horší. Na VŠ už nezbylo moc holek, které by neměly přítele (a na těch, co ho nemají, je zpravidla poznat už zdálky, proč ho nemají).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.