Feromony - zkušenosti

Od: Datum: 23.10.14 13:04 odpovědí: 5 změna: 02.01.16 19:32

Zkoušeli jste někdy parfemované nebo neparfemované feromony? Fungovaly? Jaké s tím máte zkušenosti? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.14 13:16

Na přírodní feromony věřím (u zvířat a hmyzu 100%, u lidí skoro taky), na ty co se prodávají ve spreji nikoliv. Nemám osobní zkušenost, ale kolega se s tím téměř sprchoval a výsledek žádný. Teda když nepočítám průvan v peněžence :-D

doplněno 23.10.14 13:43:

feromon - no asi jo. A já si právě myslím, že nejsou v ničem, co se dá běžně koupit. Problém je, že se to nedá nijak ověřit a už proto bych nic takového nekupoval.

Ohodnoceno: 1x

Od: feromon
Datum: 23.10.14 13:23

Jestli nekupoval něco, v čem feromony třeba vůbec nebyly.

Datum: 23.10.14 13:51

Hlavně si dejte pozor na hormonální antikoncepci, mění jak sexuální vůni samotné ženě, tak i žena vnímá jinak vůni muže. Dokonce i muži dle posledních výzkumů vnímají ženy, které berou HA, méně atraktivní (nemají ovulaci). Hodně si prý lidé vybírají partnery podvědomě dle vůně (feromony a jiné). HA toto všechno mění.

Při volbě životního parneta se doporučuje nebrat HA

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.10.14 17:13

Nedalo mi to a trochu jsem patrál po internetových diskuzích a názory se liší, někdo říká, že to funguje někdo zase, že vůbec. Těžko říct, možná fungují trochu jako placebo efekt :-D Na zvednutí sebevědomí proč ne, když to nejsou ty co se prodávají za 2000.

Ohodnoceno: 0x

Od: alex®
Datum: 02.01.16 19:32

Vetšinou Ti co říkají, že to nefunguje, tak je to proto, že to nezkusili a mají jen "vlastní správný názor". Takových chytráků jsou mraky. Já je používám už několik roků a jsem spokojený. Vždycky mi zafungovali. Takže neposlouchej radílky, ale zkus to a uvidíš sám. Ale je potřeba nenaletět na nějaké napodobeniny, ale koupit fakt feromony. Vždycky musí obsahovat Androtenol. To už jsem si zjistil

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.