Kde najít spíše introvertní/tišší holku?

Od: Datum: 04.11.14 18:22 odpovědí: 14 změna: 05.11.14 18:20

Dobrý večer ve spolek, je mi 22, a až do nějakých 15 jsem byl středem pozornosti, všichni mě obdivovali, já byl u každé špatnosti, s každým jsem se bavil, kamarádil a byl jsem vzorový extravert. Jenže pak se to nějak zlomilo, nastoupil jsem na střední, předtím mě několik lidí podrazilo a od té doby jsem k cizím lidem strašně nedůvěřivý a čím dál víc se uzavírám do sebe. Když člověka poznám a důvěřuju mu, nemám problém se s ním bavit o čemkoli, ale problém je v tom překonat strach a poznat ho. Bojím se, že to zase bude nějaký "hajzl" co mě jen využije. Kamarády samozřejmě mám, ale jen 5 fakt dobrých, na které je spoleh a dá se jim věřit.

Jde o to, že bych si rád konečně našel nějakou normální holku. Nedělalo mi problém párkrát do roka vyrazit do společnosti (třeba se spolužáky z VŠ), dát si tam pár piv a pak bavit celý stůl, dokonce jsem takhle poznal první přítelkyni. Jenže místo aby měla ráda třeba přírodu a procházky, tak vymetala bary a stále to bylo jen chození po klubech a akcích. To není nic pro mě.. Vlastně mi to tak vyhovuje, nepotřebuju být stále ve společnosti, stačil by mi jeden člověk, se kterým bych mohl sdílet zážitky, cestovat, procházet se nebo občas zajít třeba na pivo. Jasně, k tomu můžou být i kamarádi, ale ještě lepší by byla nějaká slečna, se kterou bych mohl budovat vztah a třeba i zestárnout.

Takovéhle holky se ale asi v klubech a hospodách vyskytovat nebudou. Proto bych se chtěl zeptat, zda máte třeba nápad, kde takovou slečnu mohu najít, nebo pokud jste také takové - kam jste třeba na vysoké nebo ve 20 chodily? Oslovit problém nemám, problém je ten, že co jsem měl štěstí poznat, tak většina holek jsou spíš takové typy, že radši zajdou na panáka než do parku nebo na výlet.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lipa®
Datum: 04.11.14 19:20
No příteli, mysli si o tom co chceš, ale je fuk kde jsi a jak nahlizis na bary ci pivnice. Máš li tu fajn holku potkat, nehraje misto roli. . ;)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.11.14 20:23

Když to je těžké. Holky, co je baví hory a ne bary, do baru nepůjdou. Věřte, že ve vašem problém nejste sám, ale trápí to více kluků vašeho věku a vašich "nároků" na dívku. Schválně dávám "nárok" do uvozovek, protože to nemyslím doslova. Vy byste prostě chtěl normální holku do nepohody, u které máte záruku, že i život s ní by mohl být fajn. Co doma se ženskou, co ji baví jen vymetat bary. A čekat, že se někdy usadí a změní? Nezkoušel jste nějakou internetovou seznamku? Nebo vyrazit na ty hory sám a tam třebas nějakou dívčinu potkat? Je velice těžké radit, protože na dívku vašich snů můžete klidně narazit i v supermarketu.

Od: lipa®
Datum: 04.11.14 21:07
..promin, ale do baru chodi i takovy holky. Az tazatel dozraje k urovni, kterou zada od druhého, pak se mu
dostane cehos si preje. Je to zákon Vesmíru. Pokud nechce Vyšší moc ci karma jinak. . :) Postav se na hlavu, projed svět a budeš dál sám. Jakkoliv to zni někomu absurdne, tak to prostě je.

Od: ondrejko
Datum: 04.11.14 21:34

Třeba zrovna do hor (Jizerky) jezdím celkem často. Sám vyrazím tak 1-2x do roka, jinak vždycky s partou (jsem členem sportovního oddílu, máme tam "chatu"). Ale to jsou taky samí chlapi a když je tam náhodou holka, tak je to jejich přítelkyně.

Víceméně problém vidím v tom, že třeba na těch horách, na procházkách nebo výstavách potkávám spoustu mužů, kteří tam jsou sami, ale aby tam byla sama holka, to ne. Většinou jsou s někým v páru, občas se najde i nějaká ve skupince.
Rozhodně nevysedávám celé dny doma a necivím do počítače, dost často se seberu a jdu si udělat takový okruh do centra (Smíchov, Kampa, Karlův Most, Václavák a zpět), říkám si co kdybych náhodou potkal třeba nějakou ztracenou slečnu nebo také nějakou na procházce. Jenže zatím bez výsledku.

Samozřejmě neříkám, že do hospod, barů atp. nechodí holky, které odpovídají mým "požadavkům", ale je dost těžké je odhadnout, a opět - nejsou tam samy. A co se týká seznamek - ano zkoušel jsem je začátkem roku (2 největší internetové seznamky v ČR). Výsledek? 90% profilů nemá vyplněný inzerát koho hledají, zbylé mají většinou dítě, deprese, 500 přihlášení nebo jiný problém. Nicméně jsem si se 2 dívkami psal, jedna se nechtěla ani po měsíci psaní sejít (a to jsme si psali denně), druhá se sice po týdnu odhodlala a sešli jsme se, jenže se chovala dost nepříjemě. Celkově mi přijde, že je tam málo holek, moc kluků, všichni "nadsazují" a když je tam nějaká pěkná holka (nemyslím vzhledem ale vlastnostmi) a odpovíte jí na den starý inzerát, tak většinou napíše že už si s někým píše... Takže seznamky jsem asi po měsíci vzdal. Sebraly mi akorát čas.

Datum: 04.11.14 21:41

Jestli je to tak, tak by možná stálo za to příliš nehrotit touhu seznámit se s fajn holkou. Znáte to - když člověk něco moc chce, tak se zrovna nic nedaří. A jakmile mu to "něco" začne být jedno, tak se vše podaří... Do hor chodíte, do sportovního oddílu taky. A co známí, ti vás nemohou s někým seznámit?

Od: agathexp*
Datum: 04.11.14 21:50

A jak máš rád děti?

Ptám se proto, že existuje spousta dětských táborů a akci, kam (pokud to není něco super moderního) jezdí holky, který by se ti mohly líbit. :) Nejezdi tam ale jen abys nějakou ulovil, přecejenom je to primárně o dětech, ale je to na to takový fajn místo.

Ohodnoceno: 1x

Od: lu*
Datum: 04.11.14 21:57

Přesně takový typ člověka hledám :) a myslím, že se najde spousta holek, co takové kluky hledají, ale na ty asi moc často v barech a klubech nenarazíš. Asi musíš poznávat lidi kolem sebe a najít tu společnou věc, která bude oba poutat k sobě.

Datum: 04.11.14 22:14

Takové holky jezdí na koních nebo vedou skautské oddíly nebo pomáhají v dobrovolnickém centru nebo vedou někde nějaké kroužky jako animátorky... prostě dělají jiné věci než vymetání barů. Jen jich asi není tolik, co těch "vymetaček" :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.11.14 08:31

Ondrejko, hledejte, zkoušejte dál, i na těch seznamkách se nějaká najde. Jenom si dejte požadavků nekuřačka, abstinetka, ALE totéž musíte nabídnout i Vy.

doplněno 05.11.14 08:32:

do požadavků

Od: jmlc*
Datum: 05.11.14 08:42

Pokud jste věřící, i v kostele jsou "ďáblice", ale není jich tam takové procento jako v baru:)

Máte rád přírodu - zkuste nějaké akce, kroužky, tábory, ... tam kde hledají dobrovolníky. Pokud máte na takové věci žaludek, můžete se zkusit zastavit i v nějaké charitě či pečovatelském domě...

A nebo se můžete prostě sám procházet po parcích a když najdete nějakou, která se vám líbí,oslovíte ji... jen ji nepozvete na panáka, ale na zákusek a kafe... to je hodně velký rozdíl a dost udělá...

Datum: 05.11.14 10:36

V Tvém věku jsem jezdil na akce Hnutí Brontosaurus. Pořádají víkendovky a alespoň za mé éry se tam seznámit dalo. Logicky se tam ovšem sejdou dívky z širokého okolí a namluvit si přítelkyni třeba z druhého konce republiky je trochu komplikace. Tak jako tak je to ale možnost a na VŠ je beztak možnost, že Tvoje vyvolená bude zdaleka dost pravděpodobná.

Od: p30
Datum: 05.11.14 12:18

Úplně Ti rozumím - taky jsem se od určitého věku změnil a s tím i nároky na holky. Předtím jsem vždy lovil na diskotékách a podobných místech, bylo to snadné a rychlé, ale časem mi došlo, že pro vztah to není ideální. Snažím se proto seznámit kdekoliv jinde. Před pár týdny jsem potkal jednu takovou introvertní holku venku na lavičce, četla si. Seznámení se vydařilo, ale netrvalo dlouho a zjistil jsem, že je introvertní v tak extrémní míře, že jsem to ani já jako introvert nechápal. Prakticky vůbec nechodila ven, to že jsem ji tam jednou zastihl byla obrovská náhoda, jinak pořád seděla doma a četla si. Žádný sport, žádné procházky, nic. A byla extrémně nemluvná. Snažil jsem se mít trpělivost, ale časem mi došlo, že se to nezmění, tak jsem to ukončil. Všechno má svoje meze, já nevyhledávám společnost, takže jsem taky introvert, ale přesto mám potřebu trávit nějaký čas venku, rekreačně sportovat a na tom je potřeba se s tím druhým shodnout. Takže je fakt problém najít takovou holku, dost často si kladu otázku, kde je hledat, když venku lze na ně narazit jen výjimečně.

Od: buss®
Datum: 05.11.14 12:30

Takové panenky sedávají v koutě. Ale jak se dívám kopa samotných jezdí na kole aj. Ale když si takouvou tichou vezmeš, tak to bude puťka, která bude sedět a nic nikde nevyřídí, nesamostatná, budeš kolem ní skákat?

Od: p30
Datum: 05.11.14 18:20

Daleko horší jsou dominantní semetriky, které při vší samostatnosti nařídí co má chlap vyřídit, nakoupit a sem tam ho ještě proplesknou. A těch není málo a překvapivě není ani málo chlápků, kteří si to nechají líbit, ba co víc - ještě si ji platí ze své vlastní výplaty :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.