Rychlé půjčky

Od: Datum: 10.07.14 18:32 odpovědí: 13 změna: 22.10.14 12:31

všude v novinách čtu rychlé půjčky, půjčte si hned a neplaťte ani korunu navíc, můžete mi někdo říct, jak to vlastně funguje? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 10.07.14 18:39

Blbě. Řekl bych, že tak 90% jsou inzeráty kdy pak musíš zavolat na draze placené číslo začínající 900 a půjčku pak stejně nedostanete jen se potentujete z účtu za telefon.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fiser22*
Datum: 10.07.14 18:53

Nebo dostanete ale za dost nevýhodných podmínek které se takřka nedají dodržet .) Pokud by to tak opravdu fungovalo tak by nemuseli psát inzeráty do novin ale byli by ve všeobecném povědomí... Aneb na něčem se vydělat musí, a lidská naivita je ten nejjednodušší způsob

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.14 00:02
avatar

Například někteří obchodníci nabízejí zboží na splátky bez navýšení, v zápětí je ale číselná iformace, že splátky budou 11

X desetina z ceny. Princip je v tom, že všech tech 11 splátek je stejných, tedy nedojde k žádnému navýšení (splátky).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 11.07.14 12:05
avatar

Jak to funguje?

Na naivitě buďto uplně zoufalych lidí co jsou ve fin.problemech, nebo uplnych pitomcu co si myslí, ze mohou zit jednoduše na dluh.

Každopádně

je žádoucí vse cist než něco podepíšu. V pripade tel . půjček pozor na nahrávaný souhlas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 11.07.14 12:26
avatar

Funguje to bezvadně, bohužel jen pro ty, kteří inzerují. Vždy se najde nějaká kavka, která si nepřečte podmínky.
A tu "korunu navíc" v případě poctivého splácení opravdu nezaplatíte, jejich nemalý výdělek je totiž započtený už ve splátkovém kalendáři - zkuste si někdy podobnou nabídku přepočítat. Ale nedejbože, když se se splátkou opozdíte, smluvní penále bývají neuvěřitelná - to už pak dořeší exekutor...

Odpustím si varování před podobnými nabídkami - myslím, že se ptáte pouze ze zvědavosti, nikoli proto, že byste služeb podobných lichvářů chtěla použít... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc*
Datum: 15.07.14 17:47

Rychlé půjčky = rychlá smrt.

Pokud si vezmete půjčku, přemýšlejte před tímto aktem hodně dlouho, jestli ji potřebujete a jaké máte možnosti. Ano, můžete si půjčit a když splatíte, vše bude ok. Existuje možnost, že nesplatíte včas? Budete mít dostatek peněz za nějaké období? Může se stát, že kvůli 5000,-kč budete dlužit 60tis..., pak exekuce třeba na byt rodičů...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tamara*
Datum: 31.07.14 12:15

Já jsem právě, viděla na internetu, že jsou dokonce i půjčky, že poprvé to máš všechno zdarma. Tak jsem se jen tak informativně na to chtěla zeptat :)

Datum: 22.10.14 08:42
avatar

JJ... "Zaplo". Známý se z toho nemohl několik měsíců vyhrabat, protože když to nesplatíte přesně v termínu, pak úroky nabíhají takřka logaritmicky. *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: x*
Datum: 22.10.14 11:17
Ještě že ty úroky nenabíhají dokonce goniometricky, to už by byla úplná katastrofa. Zlaté exponenciální úroky!
Aneb nepoužívejte cizí termity, když jim nerozumíte
Ohodnoceno: 1x
 
Od: x*
Datum: 22.10.14 11:18
Přísloveční drogoví dealeři před školou také prý dávají první dávku zdarma. Proč asi? Že by to byli takoví dobrodinci?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hmmm
Datum: 19.08.14 18:25

Rychlá půjčka bude asi rychlá ve všem, to jest v rychlém prověření dlužníka, z toho i vyjde, že ho moc nezajíma vaše bonita, tu nahradí v tom, že se v procentech ve splácení v procentech ve prospěch svůj napakují, když neručíte zástavou bydlení a to honem, nejste třeba krejčíř v zastoupení ritigo-advokátů, tak exekutor ve vašem případě předběhně vaše právní zastupení a vaše jistota bydlení bude vydražena ve prospěch učastníků dražby prodána ze vším všudy kámošům za hubičku..

Když to zaplatíte předčasně ...tak se napakuji za poplatky za předčasně a to zaplaceno úvěru...

HMMMM...

Když vše dodržíte, tak zaplátíte lichvu, nebo se začas dozvíte , že dlužíte pár kaček, ty zůročí a platí začátek mého příspěvku, jestli se pletu , tak mě rádcové opravte, ale poskytovatelé v současné dobé nejdou do rizika))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mythus
Datum: 20.10.14 22:57

Pokud se dá, tak si nepůjčujte vůbec. Většinu půjček pořádně přeplatíte a můžete se dostat do dluhové spirály. Proto je dobré zvážit, zda půjčku opravdu potřebujete. Raději si pár drobných půjčte vrámci rodiny jako od nebankovních společností. Pár společností nabízí první půjčku zdarma, alias produkt za který nic neplatíte, pokud samozřejmě splatíte včas, jinak vás neminou penále.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.14 12:31
avatar

Funguje to jednoduše, půjčí vám na cokoli, nechtějí znát váš příjem a za rok zjistíte, že máte napůjčovaný milion u různých společností a nemáte z čeho splácet, to co jste nutně potřeboval už je poruchové, nefunkční a vám zbyly jen ty dluhy. Ta společnost musí z něčeho žít, zadarmo vám nic nedá.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.