Kde hledat odborné léčení

Od: Datum: 19.10.14 10:21 odpovědí: 2 změna: 30.10.14 00:49

Dobrý den, před rokem se stala autohavárie na dálnici D11,řidič zemřel na místě a můj syn utrpěl těžké zranění. (Je to armáda a je to pracovní úraz), do dnešního dne nemluvíme, nechodíme, jsme opravdu na tom špatně,nefunguje nám malý mozeček.Absoulvovali jsme Hracec Králové,Kladno,Praha a teď jsme v Klimkovicích u Ostravy.Potřebuji vědět, kde je odborné (speciální) pracoviště (nemocnice,sanatoria), které se specializují na malý mozek.Synovi je 31 let a myslím si, že by měl dostat druhou šanci, a proto pro něj chci udělat vše, co je v mojich silách.Děkuji za radu. V úctě Pavel Bělohlávek.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.14 10:56

Pokuste se zdali ještě léčí, Prof. Martin Smrčka Ph.D, MBA Neuorchirgie Gablitz, Krause und Pachernegg GmbH Austria

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.14 00:49
avatar

Novými progresivními metodami v neurorehabilitaci se zaobírá PhDr. Kulišťák, pracoval v Thomayerově nemocnici v Krči v Praze, nyní učí na fakultě, zkuste se poradit s ním http://psychologie.ff.cuni.cz/katedra/kulistak.php

Klimkovice jsou super, pokud je v jeho případě vhodná kosmoterapie, je to snad jediné pracoviště u nás, které se jím zabývá. Velmi dobrá je též RL Kladruby nad Labem.

Nemyslím, že je speciální pracoviště zaměřené na malý mozek.

Zkuste se poradit též zde, jaké jsou možnosti http://www.cerebrum2007.cz/

doplněno 30.10.14 00:52:

Nahlédnu ještě do Kulišťákovy učebnice Neurorehabilitace, jestli je tam něco speciálního o vašem problému, pokud budete mít zájem a ozvete se mi sem. Mám ji doma, takže to není problém.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.