Kde se seznámit?

Od: Datum: 19.10.14 14:03 odpovědí: 1 změna: 19.10.14 15:26

Pěkný den. Je mi 20 a vždycky jsem tak nějak doufal, že až nastoupím na vejšku tak si tam najdu nějakou přítelkyni. Jenže už jsem ve druháku a stále nic. Chtěl bych nějak aktivně začít, jenže moje zájmy jsou dost technické a opět se tu holky víceméně nevyskytují - letadla, motorky, technika, počítače, mobily, ...
Jinak mám rád třeba jízdu na kole či brusle (ale tam není příliš prostoru si s někým kdo jede kolem popovídat) a když je s kým tak rád vyrazím do přírody, na procházku, výlet nebo třeba do divadla, kina či na výstavu.

Víceméně jsou to všechno takové aktivity, kde nepotkám samotnou holku...
Nicméně - asi jste slyšeli o festivalu SIGNAL co je teď v Praze. V pátek i sobotu jsem tam byl, občas postál u nějaké expozice, nebo tam tak nějak chodil a vyhlížel, jestli tam nebude nějaká slečna sama, že bychom mohli navázat konverzaci. Zjistil jsem, že buď tam jsou rodiny, páry, skupinky holek, nebo samotní chlapi jako já (a těch tam bylo dost). Když nepočítám holky, co někde postávaly s mobilem nebo očividně někoho vyhlížely, vypadalo to opravdu dost špatně - v podstatě jsem oslovil za 2 dny 3 holky. Jedna mluvila anglicky, druhá si po chvilce zapálila (jsem nekuřák a nesnáším cigarety) a třetí někoho hledala.

V podstatě jsem si myslel, že když tomu půjdu vstříc, že se zadaří. Někdo tu před pár dněma psal jak je to lehký a vpohodě, tak jsem se chtěl inspirovat, jenže jsem zjistil že není.

Dneska tam vyrazím zase, určitě je lepší pokoušet štěstí, než jen sedět doma, třeba potkám někoho v metru, autobuse nebo přímo na místě... Oslovit samotnou holku mi až zase takovej problém nedělá. Jenže ony tam jsou holky většinou v nějaké skupince a jak jsem si všiml, tak to není jenom u tohoto festivalu. Já bych se klidně i nějaké té skupinky zeptal, jestli s nima můžu jít, ale přijde mi to jako vtírání a narušení nějaké jejich party.

Proto bych chtěl požádat o radu (nechci čekat a doufat, že to třeba někdy vyjde, ale aktivně vyhledávat příležitosti ke komunikaci s opačným pohlavím) - kam vyrážet nebo co pro seznámení víc dělat (něco, kde je šance že budou samotné holky a nebude tam blbý aby tam přišel samotnejch chlap)?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mili*
Datum: 19.10.14 15:26

Zajdi někam kde se tancuje, vyber si hezkou holku, třeba disco a jdi pro ní, pak se jí zeptej, jestli můžeš přijít ještě jednou a pak se zeptej, jestli má místo u stolu, nebo jí pozvi na drink a jestli jí můžeš doprovodit. Pak si s ní dej rande do kina nebo někam ven. Nebo vidíš holku sedět a číst si, přisedni si a rovnou to rozbal, že jsi nesmělý a že se léčíš, jestli by se nechtěla seznámit s perspektivním slušným vysokoškolákem. Zajdi do knihkupectví, a tam je holka co vybírá knížku, naklon se k nÍ, žekni, jestli by ti nějakou dobrou nedoporučila. Líbí se ti prodavačka, hned, řekni jaký třeba parfum doporučuje mladým a nadějným a talentovaným, jestli by nazašla nakávu, kdy končí. Bude víc holek tím líp, jedna z nich si určitě dá říct. Ještě nezapomen naslouchat co říká, přikyvovat, že má pravdu, mvluvit o ní, že jí to sluší a tak, že je hezká, jestlí jí to už někdo řekl, můžeš přidat co zajímavýho umíš a co jsi sám udělal, jak doma rád pomáháš, atd. tvý zajmy technickýho rázu bych radči nerozbalovala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.