Facebook, skupina, členové, identita

Od: Datum: 18.10.14 09:56 odpovědí: 1 změna: 18.10.14 11:36
avatar

Zdravím,

jsem správcem jedné skupiny. Potřebovala bych nějak zajistit, abych do této skupiny přidávala jenom ty lidi, co tam patří, teda lidi ze školy, tj. z určitého oboru (ročníku), popřípadě z předchozího ročníku. Máme sice ve škole taková identifikační čísla, která když zadám do systému školy, tak se mi objeví, jestli ten člověk studuje nebo nestuduje daný obor, ale nevím, jak to do té skupiny zavést, kam to napsat, že když se někdo bude hlásit o členství, aby uvedl to číslo a já si tak mohla zkontrolovat, že fakt do skupiny patří. Kam by ale číslo posílal a kam mám napsat tohle upozornění (v rámci té skupiny). Na zeď skupiny těžko, protože tu osoby, které teprve žádají o členství nevidí. Díky moc za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 11:36

Ahoj,

stačí kdž si zažádá o členství a indetifikaci ti prostě pošle zprávou nebo emailem a ty si to pak zkontroluješ a na základě toho buď odmitneš nebo přijmeš jeho žádost o členství ve skupině.

doplněno 18.10.14 11:41:

JEště jsem zapoměl dopsat, že to upozornění bych vyvěsil někde ve škole na nástěnce, takhle jsme to řešili i u nás ve škole

doplněno 18.10.14 11:43:

Teď jsem se diíval na FB a je tam možnost astavirt skupinu na uzavřenou tím padem potecionální členové uvidi ostatní členy, ale ne příspěvky a zároveň si můžuou prohlidnou aspoň popus skupiny, kde může být napsané upozornění.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.