Vyvedení opilce

Od: Datum: 18.10.14 06:11 odpovědí: 3 změna: 18.10.14 08:06
Dobré ráno, mám dotaz. Pracuji jako obsluha čerpací stanice. Mám právo vyvést opilce ven z benzinky, pokud nechce sám odejít? Je na soukromém pozemku a pokud ho slušně požádäm, on odmítne mám na to právo? Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 07:13
avatar

Instrukce k této situaci by vám měl dát zaměstnavatel, majitel benzinky. Je to jeho podnik, on by měl znát zákony, měl by vědět jak je potřeba řešit věci tak, aby nebyly protizákonné, protiprávní a také, aby mu zachovaly majetek a zdraví jeho pracovníků.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.14 07:29
avatar

Osobně nic neřešit, zavolat MP, od toho přece jsou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.10.14 08:06
avatar

Občas se opilci u benzínek srocují. Popíjejí pivo a dělají nepořádek. je to asi proto, že benzínka má dlouho otevřeno, někdy i nonstop, z hospody je třeba předtím už vyvedli a venku před benzínkou je většinou nějaké sezení, kde se tito zlotřilci utáboří.

Nevyvádějte ho. Jak je ožralý, může upadnout, zlomit si nohu a bude to pak, že jste to zapříčinil Vy. Nebo Vás přinejlepším pozvrací. Může mít i nějaký šrám z noci a může to pak svést na Vás, že jste mu to způsobil Vy. A s podobnými vypitými mozky se nedomluvíte. Nikdy.

Proto bych se přidala k předešlému rádci - zavolat na něj městské. Ale pokud budou jezdit každý den, asi se jim to brzy bude zajídat. Ale je možné, že v zimě opilec u benzínky otravovat přestane, bude mu tam chladno. Kéž by. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.