Krátkodobý pronájem apartmánu

Od: Datum: 17.10.14 01:03 odpovědí: 2 změna: 17.10.14 16:14

Dobrý den,

masíruji ve své masérně, rád bych však masíroval občasně také v hlavním městě.
Nevyplatí se však na 3 dny v měsíci pronajímat místnost na celý měsíc a tak koketuji s myšlenkou, zda je možné pronajmout si nějaký apartmán na dvě noci (necelé tři dny) a v něm klienty masírovat. Co jsem stihl pár apartmánů vysledovat, většina z nich je určena výhradně k přespání tolika lidí, kolik míst bylo zaplaceno.

Já bych však rád našel řešení, kdy si apartmán (nebo místnost) pronajmu a budu v něm moci poskytovat masáže, tj. že mě navštíví klienti.

Napadá vás nějaké východisko, kterým by se dala situace vyřešit? Jakékoliv.
Děkuji!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.14 14:46
avatar

Musíte se nad tím zamyslet. V jakém městě současně své služby poskytujete, jaký je o ně zájem a zda si přiměřeně vyděláte. Pokud nejste až tak spokojený, vzala bych tu Prahu a sice nastálo.Proč byste tam masíroval 2 - 3 dny v měsíci? Z toho nic moc nekouká. Pokud tam budete dělat pořád a seženete si postupně stálou klientelu, určitě to bude lepší.

Pronajměte si ten apartmán na stálo a masírujte o 106. Stejně byste asi nenašel nikoho,kdo by Vám to pronajal na 3 dny v měsíci. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.14 16:14
avatar

Moje mladá měla klienty, ke kterým jezdila domů. Přijela vždycky přesně, takže se klient stihnul nahřát ve sprše a druhý pak, kdYž ona pracovala na prvním. Pochvalovali si velice, protože nemuseli v dopravě ztuhnout. Byli v pohodlí doma. Měla takových klientů několik. ;) Pořiďte si skládací stůl a pokuste se najít klienty, ke kterým budete jezdit vy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.