Miluje me?

Od: Datum: 16.10.14 18:47 odpovědí: 3 změna: 16.10.14 21:15

Mam za sebou par vztahu ale tentokrat jsem se asi opravdu zamiloval. Nerikam ze driv jsem pritelkyne nemel rad jenze ted na soucasnou slecnu musim stale myslet, pocitam dny nez se uvidime, mam touhu stale byt s ni a stale ji vidat. Ac to vsechno zacala ona asi simulovanou prosbou zda bych ji pomohl s ukolem a nasledne polibkem ve chvili kdy jsem ho necekal - proste po me vyjela a na 99% to nebylo rozhodne nic z kamaradstvi nebo vyraz diku - jenze se ted chova uplne jinak nez bych cekal. Ac od sebe bydlime asi 10 km, vidame se jednou tydne; oba studujeme, slecna ma v rozvrhu dost mezer, ktery by bohate stacily k tomu, abychom se v nich vidali i pres tyden a kdyz se spolu nevidime tak si ani moc nepisem. Jenze uplne bez zajmu take neni, sama obcas pres tyden napise, na rande se ke me tuli, ale mate me dost tim pristupem.
Chtel bych vedet vas nazor ci zkusenosti s takovouto situaci - muze to citit stejne jako ja, jenom si nebyt jista co bude a proto se nechce casteji setkavat a chce me nejdriv poznat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 18:54

Nepodceňujte komunikaci a zeptejte se přímo jí. Když měla odvahu dát Vám polibek, jistě ji najde i k tomu, aby se vyjádřila co k Vám cítí, nebo necítí. Neznáme ani jednoho z vás, takže se můžeme jen dohadovat stejně, jako Vy...Pokud píšete, že jste se asi zamiloval, tak sám nemáte také úplně jasno ve svých citech..

Ohodnoceno: 2x

Od: zmatenej
Datum: 16.10.14 21:15

Zamiloval jsem se, v tom kontextu to bylo spatne napsano. Ona rika, ze me ma rada, tuli se ke me, chyta me, ale kdyz se pak chceme domluvit na priste tak rekne nejaky termin co je +- za tyden. Asi by si to chtelo promluvit, ale prilis dobry recnik nejsem a popravde se trochu bojim toho aby si nemyslela ze ji neco vycitam.

Datum: 16.10.14 19:06

Docela podstatné může být, zda tu touhu se vídat často sdílí oba. To je asi přímo úměrné "zamilovanosti". Pokud to oba nemají stejně a není to spontanní, tedy že se oba vídají rádi často, tak ten, který je v tom víc "namočen", tak holt musí trochu polevit a čekat jak se to vyvrbí. Si myslím ...

Nevím kolik ti je a jaké máš zkušenosti, ale je možné, že ještě hodněkrát budeš zamilovanej to někoho, kdo to nebude opětovat s takovou intenzitou nebo vůbec. Tak to prostě je a jen praxí a zkušenostmi člověk získá svik najít si sobě rovného. Pokud o to stojí.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.