Ubytování v hotelu - od kolika

Od: Datum: 16.10.14 16:11 odpovědí: 4 změna: 16.10.14 17:27

Dobrý den, mám dotaz, máme zařízené ubytování v hotelu v Londýně od 27.1 do 2.2. ale změnili čas letu a přiletíme již vlastně 26. 1. v noci tudíž bychom se do toho hotelu dostali 27.1. kolem druhé hodiny ranní. Budeme muset platit noc navíc? Nevíte někdo jak to chodí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 16:19
avatar

Zdravím, podle logiky a rozumu bych řekla, že noc si normálně zaplatíte, těžko tam ubytují naáhradníka, kterého ve dvě ráno budou zase lifrovat jinam. Navíc, nedorazíte ráno, ale ve dvě v noci, takže je vcelku rozumný předpoklad, že si třeba ještě půjdete lehnout, takže tedy tu noc využijete.

Zkuste hotelu už teď napsat, pokud budou hodně féroví, můžou Vám tu jednu půlnoc odpustí.

doplněno 16.10.14 18:43:

Hernajs, nějak jsem to celé blbě přečetla... myslela jsem, že přiletíte v noci, později než jste měli, ne dříve. Omlouvám se, nevím, kde jsem to vzala.

Každopádně odpověď bude velmi podobná. Přiletíte v noci, takže pokud chcete ubytovat a lehnout si, tak si noc samozřejmě budete muset zaplatit. Samozřejmě můžete spát třeba na letišti a do hotelu dojet ráno v devět, to už záleží na vás. Každopádně IHNED kontaktujte hotel a toto s nimi řešte, abyste se najednou neocitli na ulici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.14 17:14
avatar

Řekl bych, že sleva nebude. Ale stejně je kontaktujte, protože v noci se normálně do hotelu nedostanete - jen do velkých hotelů se stálou službou v recepci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.14 17:27

V Londýně má naprostá většina hotelů 24h recepci. Slevu bych určitě nečekal a je také dost dobře možné, že bude onu předcházející noc hotel plně obsazen a v takovém případě vás prostě ubytují až další den odpoledne (podle toho jaký čas mají na check-in)

Být tazatelem, tak kontaktuji hotel a svou rezervaci prodloužím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrat
Datum: 16.10.14 17:27

Check in bývá většinou nejdříve v 14:00. Hodinu nebo dvě byste možná usmlouval zdarma - pokud už bude pokoj volný a uklizený - ale dvanáct hodin určitě ne. Změňte si rezervaci na příjezd 26.1. a upozorněte hotel že přijedete v noci.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.