Zákazník nechce zaplatit za služby

Od: Datum: 15.10.14 21:36 odpovědí: 3 změna: 15.10.14 22:02

Dobrý den, máme v rodině problém. Soukromý podnikatel vykonal svou práci -vyrovnal podlahu, před položením podlahové krytiny. Zákazníkovi se to nelíbí, že je křivá (po místnosti +- 4mm. Což i kdyby byla pravda ničemu nevadí, protože se bude ještě lít stěrka pod lino. Nechce uhradit vykonanou práci a materiál. Jak má postupovat? Děkuji za veškerí rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: domluvtese
Datum: 15.10.14 21:46

Pokud je pravda, že stačí jen stěrka - doporučuji domluvit se - je to nejlevnější pro všechny strany.

Že pomůže stěrka? Dokažte to ... Byla stěrka v plánu ještě před zhotovením podlahové krytiny? "Pane, já vám to vyrovnám, ale bude to dražší.. nějak jsme se domluvili, já to udělal,... pokud tam dám vyrovnávací hmotu, vyjde to na xy... Když to zaplatíte, vyrovnám ty 4 mm...

Když nezaplatíte, budeme se asi muset soudit... Nejprve vás nahlásím do insolvenčního rejstříku, že nejste schopen uhradit smluvenou částku, kde budete v záznamech po zbytek života..., pak se potáhnou soudy a vás to bude stát hooodně času..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.14 22:02

"Mistrovi", který nedokázal zhotovit podlahu pořádně, a který by mi začal navíc vyhrožovat, bych obratem udělala "pěknou reklamu" ... Ale souhlasím, že nejrozumnější je dohoda.

Ohodnoceno: 0x

Od: zuza*
Datum: 15.10.14 22:02

Stěrka byla v plánu a pomůže, ale lze ji udělat až na jaře. Pán v domě netopí a přes zimu to bude schnout dýl. Nabízíme pánovi slevu, ale prý zaplatí až bude podklad vyrovnán. Byla chyba, že si to pod anhydritový potěr, sám vyrovnával polystyrenem a udělal to špatně. Děkuji (Soudit se nebudem)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.