Vydělávání peněz

Od: Datum: 15.10.14 20:51 odpovědí: 8 změna: 15.10.14 21:51
Zdravím! Mým snem je vydělat spoustu peněz už v mládí. Sháním nápady, rady, zkušenosti jak toho docílit. Jednou si přeji být finančně nezávislý a chci se pokusit s tím začít hned. Pokud existuje způsob jak to dokázat jsem vděčný za všechny informace. Děkuji :)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.14 20:53
avatar

levně nakup, draho prodej a pozdě plať faktury... fakt to funguje :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milionar
Datum: 15.10.14 20:58

nejlehčí způsob, jak se stát milionářem: Být miliardářem a hodně utrácet !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.14 21:05
avatar

Taky se říká být miliardářem a oženit se :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 15.10.14 21:03

Kdyby tady někdo věděl způsob, jak to dokázat, tak by to pravděpodobně už sám udělal a o takové poznatky by se asi nepodělil a hlavně by ani nelezl na poraďte.cz a nemarnil tu čas.

Všeobecně v dnešní době bohatnou mladí lidé především v oblasti IT, takže pokud máš k profi IT daleko, tak pravděpodobně tak snadno nezbohatneš.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.14 21:16

Ahoj,

tohle je snem většiny lidí, já osobně zastávám ten názor, že bohatý může být každý. Ale většina o tom jen mluví a menšina, proto něco skutečně dělá. Pamatuj, ale peníze nejsou všechno, i když dnes drtivá většina je o penězích, svým způsobem i to zdraví a i ta láska, ať si říká kdo chce co chce, která matka by chtěla mít dítě s někym kdo se finančně postará sotva sám o sebe jak už bylo řečeno levně nakup draze prodej ať je to cokoli. Můžeš zkustit nějaký multilevel marketing, kde se dají snadno a rychle vydělat peníze, ale ne vždy bude tvoje jednání tzv. košer ;) Tomu se nevyhneš. Nebo zkrátka zkusit podnikat, zjistit si v čem si dobrý a na tom postavit business model. Nejdůležítějši, ale určitě je proč chceš být finančně nezávislý? Proč chceš být bohatý? Koupit si vilu, BMW a věci od Gucci a LV není odpověď věř mi ;) Zkus si na to odpovědět, jestli budeš mít dostatečně silnou motivaci, tak se vždycky najde nějaká příležitost.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: orvah*
Datum: 15.10.14 21:30
Jsem celkem mladý, hledám někoho kdo by mi pomohl se odrazit a pomoct mi tou cestou, urcite je nekdo takovy. Verim v to, ale doposud jsem ho nenasel. Proc chci penize? Abych jich mohl mit vic! Penize jsou svoboda a ja tehle svobody chci dosahnout.
Datum: 15.10.14 21:37
avatar

to jsou ty filmy, přijde hodný pán, řekně zaručený fígl a najednou se třeba na burze penízky jen hrnou. Prostě snílek. Není na tom nic špatného, ale není to realita.

Jestli něco takového jako poptáváš existuje ukážu ti zástup lidí jako jsi ty a myslíš, že všichni toho dosáhnou? Není to blbost? V čem si vyjímečný?

Chceš postup: na brigádě si vydělej 10tis, ty investuj támhle a za 14 dnů máš tisícovku navíc, investuj 11tis a za dalších 14 dnů máš 13tis...peníze dělají peníze a dál už to půjde samo. Tomu sám nevěříš...

Bohatí lidé se neptali ostatních jak zbohatnout.. prostě to udělali. Tak se do toho vrhni jako oni. Ale zkus to poctivě a nechoď přes mrtvoly.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.10.14 21:51

Chceš peníze, abys měl další peníze? Peníze jsou jen prostředek, měl bys mít vyšší cíle a rozhodně souhlasím s tím co napsal @clayman Ti, co jsou dnes bohatí se neptali, prostě šli a něco dělali. Hlavně nečekej, že první napád, který tě napadne je ten správný, budeš muset udělat spoustu chyb a omylů a poučit se z toho, abys přišel na to jak nejlíp vydělat peníze ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.