Přání k svátku

Od: Datum: 15.10.14 10:07 odpovědí: 5 změna: 15.10.14 15:19

Dobrý den,

řeším takové dilema a potřebovala bych poradit. 1 moje kamarádka a 1 moje spolužačka budou mít zanedlouho svátek. Jsem na FB nová a všimla jsem si, že se jim většinou přeje vše nejlepší právě tam. Když jsem ještě neměla FB, psala jsem jim to vždy pomocí SMS, ale teď nevím, zda jim to mám poslat SMS nebo napsat na FB. Když jí to nenapíšu na FB, bude to vypadat, jako že jsem jí nepopřála, protože tam nebudu mezi ostatními kamarádkami. Ale zase když jí ten den budu psát SMS ještě kvůli něčemu jinému, přijde mi dobré jí k tomu i popřát v té SMS, ale pak mi zase přijde hloupé jí znova psát na FB vše nejlepší. Zkrátka bych chtěla poradit, zda je lepší popřát jí na FB, jako ostatní, a nebo SMS.

Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.14 10:18
avatar

Zdravím. Já se domnívám, že je důležité, že si na kamarády člověk vůbec vzpomene. A jakou formou popřeje, je úplně jedno. To záleží na Tobě. Když jsi neměla FB, poradila sis také. Člověk nemusí dělat to, co ostatní. Když popřeješ Sms, budeš vědět Ty i oslavenec, že sis vzpoměla. Přijde mi to více osobní. Pokud chceš popřát veřejně, jako spousta dalších, nic Ti v tom nebrání. Záleží jen na Tobě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ttr
Datum: 15.10.14 10:18

Klidně na FC a pak i do SMS.. Více lepší než méně ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 15.10.14 12:30
avatar

Ahoj.Proč chceš být "ovce " jako jiní? Nezáleží na tom,kam to napíšeš,důležité je to,co napíšeš a především hlavně to,že vůbec napíšeš ! A ještě malý dodatek,pokud někomu blízkému přeješ,tak to máš učinit buďto přímo osobně,nebo formou telefonátu.Fb ani smska není to pravé ořechové !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.14 14:37
avatar

Já bych dala přednost osobnímu přání. S kamarádkou i spolužačkou se pravděpodobně vidíš každý den, nevidím důvod to řešit přes FB nebo SMS.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.14 15:19
avatar

chtěl bych mít vaše starosti, ale jinak se přikláním k osobnímu přání, nebo alespoň telefonickému (ani FB, ani SMS)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.