Pojistka - operace slepého střeva

Od: Datum: 14.10.14 09:53 odpovědí: 3 změna: 14.10.14 10:05

Ahoj, jsem již 6 dnů po operaci slepého střeva. Platím si řádně flexi životní pojištění. Myslíte, že je nějaká šance, na získání nějaké částky za tento operační zákrok a následnou léčbu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.14 09:56
avatar

A proč si nepročtete smlouvu, tam máte napsáno, na co vše se pojistka vztahuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.14 10:01

Musíte vědět sám. Máte připojištění denních dávek v případě nemoci? Jestli ano, od kterého dne nemoci jej máte? Od 15 dne? Při delším marodění pak není problém. Ještě se podívejte, zda máte připojištění na pobyt v nemocnici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.14 10:05

Dobrý den,

to záleží na tom jak je vaše pojistka nastavená. Nevím jak moc se ve své pojistce vyznáte, já jsem se nějakou dobu pojišťovnictvím zabýval a ze své vlastní zkušenosti vím, že většina lidí tomu pořádně nerozumí co tam vlastně má (nedivím se, taky jsem v tom míval zmatky). Zkuste se podívat, zda tam máte připojištění pro hospitalizaci a jaká je tma částka. To jsou peníze, které dostanete za každý den v nemocnici. Dál jestli máte pracovní neschopnost, tak z toho se také dají čerpat peníze, záleží ovšem od jaké doby standartně to býva od 15. 29. nebo 59. dne. Pak se podívejte jestli tam najdete připojištění denní odškodné - nemoc i uráz, pokud máte toto připojištění, někde v zadu v poj. podmínkách bude výpis úrazů a nemocí a jejich doba léčení, pak jen stačí vynásobit dny*částku, kterou máte uvedenou ve smlouvě. Nebojte se klidně do pojišťovny zavolat a zeptat se. Popřípadě jestli vám to zakládal nějaky poradce, tak zavolejte jemu ať vám s tím pomůže.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.