Chci hrát v hororu

Od: Datum: 13.10.14 15:04 odpovědí: 9 změna: 24.10.14 16:17

Dobrý den,

mám větší problém, s kterým bych potřebovala poradit, vím že je to asi dost divný, ale už několik let je mojim největším snem hrát v nějakém hororu, musím na to pořád myslet a představovat si to. Problém je ten, že už od malička jsem docela stydlivá a herecké schopnosti vůbec nemám, ale ani si neumíte představit, jak to je pro mě důležitý... Do nějakého dramaťáku bych určitě chodit nechtěla, divadla moc ráda nemám, ale když bych bla před kamerou, bylo by to pro mě dokonalý. Dá se ten sen nějak zrealizovat? Stačila by mi i úplně vedlejší postava, ale musím v nějakém hororu prostě hrát ! :( Mohli by mě bez žádných skušeností vzít na castingu? Vím že jsem divná, ale prosím o odpovědi, které mi pomůžou, děkuju :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 13.10.14 15:06

Za takových podmínek existuje jediná možnost - natočit horor sami. *kafe*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.10.14 15:08

No tak snad jedině se přihlásit do komparzu. Ale kolik hororů se na našem území za posledních 20 let natočilo? Nějak mě žádný nenapadá, ale třeba je to tím, že horory zrovna nemiluju a tudíž nesleduju.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 13.10.14 15:26

Kolik hororů se u nás natočilo? Napadá mě třeba přenos z poslanecké sněmovny to je horor

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.14 15:37

OK, měl jsem na mysli záměrný produkt, nikoliv kouzlo nechtěného. I když je otázkou, zda ty přenosy nejsou záměrným voláním o pomoc ze strany zaměstnanců ČT. Ale dost bylo politiky! *stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.14 15:12
avatar

Divadlo mě nebaví..nemám herecké schopnosti... Proč by tě tedy někdo obsazoval? Z jakého důvodu?

Asi jediná možnost je zkusit se hlásit na nějaké komparzy jako křoví..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.14 15:19
avatar
Dej sem tvoji fotku! Poradíme, posloužíme...
Možná se budeš hodit aspoň za nějakou příšerku, když už neumíš hrát...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.14 17:00
avatar

Když nemáš herecké schopnosti a jsi stydlivá, nevím, jakou roli by ti mohli ve filmu přidělit.

Vnuk chodil do ochotnického souboru, nestydí se, v dubnu uváděl a moderoval celoškolní akademii. Scénář si sám připravil. Navíc si "střihl" jednu z hlavních rolí v zdramatizované písničce Lucky Bílé: Láska je láska. V dlouhé kabátu představoval úchyla, stál nenápadně za křovím a když chodily po jevišti děvčata, občas hbitě přiskočil a kabát rozevřel. Bohužel, zády k hledišti! *haha* Učitelky se chechtaly, až jim slzy tekly.

Ředitelka povídala, že takového komika těžko už seženou a ve škole bude smutno. Že prý měl zkusit konzervatoř. Ale jeho největším snem je být fírou, tak dal přednost železniční průmce.

U něj bych si to dovedla představit. Ale když jsi neprůbojná a nemáš žádné nadání, půjde to těžko. Zkus nějaký divadelní kroužek či ochotníky, aby ses nejprve otrkala. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mainsy*
Datum: 24.10.14 14:32

Hele když nechodíš do žádného kroužku ani nemáš zkušenosti, těžko tě vemou... řekni si kolik by tam bylo konkurence s nadáním a umem. Já na dramaťák chodím a na začátku_ což bylo před rokem jsem mumlala, nedokázala jsem se vcítit do děje a měla jsem pořád ten pražský přízvuk jako třeba ten vtěap beal dobreaj atd. ale teď hrajeme v divadle a trénujeme každý týden. je to opravdu zábava když máš dobrého učitele :) a neboj.. když se budeš snažit, určitě si v nějakém zahraješ :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: x*
Datum: 24.10.14 16:17
Jak moc solidní horror to má být a jak moc velká role? Pokud ti stačí být oběť v (polo)amatérském snímku, tak to by se asi dalo zařídit i bez hereckých schopností. Pokud se navíc dokážeš přimět, abys na kameru ukázala prsa nebo aspoň sugestivní pozice, tak se šance zvyšuje. Zkus se poptat na http://www.studna.net. S kvalitou horroru šance klesá, zvlášť s ohledem na to, že u nás se dobré horrory netočí a v zahraničí je jich příliš málo a je do nich příliš velká konkurence.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.