Jak zapomenout?

Od: Datum: 12.10.14 17:29 odpovědí: 4 změna: 13.10.14 14:00
Ahoj, prosím o radu. Byl jsem zamilovaný, dal jí o tom vědět, ona odmítla s tím, že chce být jen kamarád, teď už se spolu nebavíme, tak jako dřív ( asi chápete.. ) . Bylo to před několika měsíci, ještě nedávno jsem si říkal, že to přijímám, že se s tím vyrovnám.. v pátek jsem jí po 2 týdnech zase viděl a od té doby mám krizi.. když si na ní vzpomenu, sevře se mi hrudník, je mi do breku, pořád jí miluju. Nechci zapomenout na ní, chci zapomenout na to trápení..
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 17:39
avatar

Zdravím. Nepoddávejte se smutku a snažte se soustředit myšlenky na něco jiného. Hledejte činnost, která Vás bude bavit a také jiné děvče. Někdy člověku pomůže čas, někdy zase nové zamilování se. K životu to patří zkrátka a prožít si to musí každý za sebe sám...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jpp
Datum: 12.10.14 17:44

Do půl roku zapomenete. Najděte si jinou - tahle vás nechce. Proto řekla, že chce být kamarád. "Kamarád" v těch to případech znamená "Nechci tě".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.14 20:04
avatar

Proč chcete být sebemrskačem? Ona vás odmítla, a vy přesto truchlíte. A na světě je přitom tolik volných dívek, žen, co by byly třeba rády, kdybyste je miloval. Tak zkuste trošku myslet pozitivně a do budoucnosti a těšit, co vás dobrého počká. Protože je pozdě Bycha honit a naprostá hloupost se zabývat minulostí, kterou nemáte už možnost ovlivnit. Ale svoji budoucnost ano. Ta je jen ve vašich rukách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 13.10.14 14:00

Nějaká činnost - práce, sport. Ideálně něco kolektivního se slečnama - přijde jiná, lepší, zamilujete se vzájemně...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.