Ztráta vysvědčení o státní zkoušce

Od: Datum: 10.10.14 17:45 odpovědí: 4 změna: 10.10.14 19:53

"Podařilo" se mi ztratit vysvědčení o státní zkoušce z angličtiny. Kde můžu sehnat duplikát/kopii/potvrzení? Kde jsem zkoušku dělal nevím, je to 14 let :(

Díky za odpověď, Karel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 10.10.14 17:49
Dobrý den. Ja bych se zkusila obratit na institut kde byla zkouška udělaná.
doplněno 10.10.14 19:14: Taky jsem si všimla az nyní ze si tazatel nepamatuje jde zkoušku dělal. Ja tedy nevím , ale ja dělala zkoušku z angliny před devíti lety a pamatuji si ji celou dodnes , témata , lidi okolo . To se přece nezapomina .
Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 10.10.14 18:15

Dobrý den, je zajímavé, že víte, že jste zkoušku dělal a dostal vysvědčení, ale nepamatujete si místo (město, ulici, budovu) takto, jistě závažné, zkoušky. Snad si zkusit vzpomenout a potom tam zažádat o duplikát nebo zkusit Ministerstvo školství (pokud tam mají nějakou evidenci a je kompletní). Zdravím!

doplněno 10.10.14 18:47:

Obávám se, že tazatel sice umí výborně anglicky, ale paměť má horší. Těžko se může obrátit tam, kde zkoušku dělal, když on neví, kde zḱoušku dělal - to asi nedá.

Od: trtr
Datum: 10.10.14 18:23

Zdravím, pokud vím, tak všechna školská zařízení mají povinnost archivace dokumentů tuším 20 let, takže bych se obrátil tam, kde byla zkouška složena.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.10.14 19:53

jenomže se nemusí jednat přímo o školské zařízení. Zkoušky se dělají například v soukromých jazykovkách, pobočkách zahraničních institutů (němčina Goethe institut apod..)

Na formální zkoušky musí mít zkoušející škola/instituce akreditaci či jiné povolení...takže napsat tam, kde jste zkoušku absolvoval. Pokud už třeba pobočka neexistuje, tak přímo na institut, který vydal potvrzení o zkoušce

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.