Označení hostinského zařízení

Od: Datum: 09.10.14 22:42 odpovědí: 2 změna: 09.10.14 23:28

Ahoj, dostal jsem otázku a nevím si rady :

Jakým způsobem musí být podle živnost. zákona označeno hostinské zařízení?

Prý to lze zjistit zde : http://haccp.webnode.cz/hostinska-cinnost/ ale je tu textu a textu.. nenasel jsem to

DÍky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.14 23:23
avatar

Míníte toto?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.14 23:28
avatar

Teď to snad bude čitelnější.

Ale myslím, že by bylo lepší vycházet přímo z § 31 živnostenského zákona.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.