První sex. zkušenosti = zklamání

Od: Datum: 07.10.14 23:24 odpovědí: 8 změna: 08.10.14 12:50

Vždycky jsem se těšil až to konečně zažiju. Je mi 18, mám několik měsíců přítelkyni a v posledních několika týdnech došlo i na sex. Abych pravdu řekl, nečekal jsem hned od začátku nějaký zázraky, ale překvapilo mě hned od začátku jak je to oproti masturbaci úplně jinej pocit.
Jenže když dosáhnu orgasmu, tak je to velký zklamání. Můžu mít za sebou tak 20 "čísel" a furt je to mizerný a nezlepšuje se to. Prostě při masturbaci dokážu dosáhnout mnohem delšího a silnějšího orgasmu.
Myslím, že v přítelkyni problém není, neskutečně mě vzrušuje a přitahuje. Nějaké rady co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jho
Datum: 08.10.14 00:33

Proto muži mají potřebu onanie i v 60ti. S tím se smiřte, že v lastní rukou to bude jiné, mnohdy lepší. Bohužel ruka není schopna nahradit vše, je tedy vhodné, když naučíte i přítelkyni technikám mužské masturbace. Mimochodem, ono to platí i obráceně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ria®
Datum: 08.10.14 00:42
avatar

Možná zkus přítelkyni naučit, co se ti líbí.. a NAOPAK ona Tebe.. vsadím se, že z toho zatím taky nebude nijak zvlášť nadšená.. :) a jestli se zdá, že je, tak pravděpodobně lže ;)

doplněno 08.10.14 00:56:

Co proti mě máte Ivzez? :) nelhala, ale věřím, že na začátku není nikdo dokonalý.. Člověk musí poznat, co se tomu druhému líbí, když to neví, tak je jasné, že ho neuspokojí.

doplněno 08.10.14 01:01:

Pardon ivzez proti MNĚ máte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.10.14 00:52
avatar

Rio, to je z vlastní zkušenosti? Vy jste svému partnerovi lhala?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 08.10.14 00:48
avatar

Méně onanovat - více souložit.

Zkuste pár dní neonanovat a pak na to hupnout s partnerkou. Mělo by to být o něco lepší.

A nenápadně, případně nápadně (záleží na vkusu každého soudruha) naznačit (říct) partnerce co vás nejvíc vzrušuje. Kde přitlačit, kde naopak ubrat apod. Zkoušejte různé polohy. Případně finále převezměte do vlastních rukou (doslova ;) )

A taky někdy trvá než se partneři vzájemně najdou. Sladí. Zjistí co na toho druhého platí, co se mu líbí, vzrušuje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.10.14 03:04
avatar

Tak ono to některé taky několik let jak takž bavilo s manželkou a pak zjistili že s chlapem je to vynikající, akorát že pohled společnosti na podobné v oné době je odradila i od myšlenek na to... takových už bylo...

Je třeba zkoušet, a co jak a s kým kdy a kde to je už jen na fantazii/porozumění dotyčného...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.10.14 11:16

No, snad to nebudete brát jako "moralizování", ale při sexu s partnerkou nejde přece "jen" o fyzický prožitek, ale tento akt má i další roviny - utužení vztahu apod. Já to osobně kombinuju :) když není žena v dosahu nebo jsou jiné důvody, proč nejde sex a mám potřebu, pomůžu si sám. Pokud to jde, raděj ve dvou. Možná máte jen problém s tím, že při masturbaci jde jen o Vás, kdežto při sexu jde o oba. Neznám hezčí pocit, než pozorovat partnerku při orgasmu, orální sex v jednom též nezažijete... podle mně se prostě příliš soustředíte jen na jeden aspekt pohlavního uspokojení. Může to být i věkem a tím se Vás nesnažím nijak urazit nebo shodit. Priority každého člověka a jeho prožitky se časem mění, v sedmnácti Vám může jít jen o to si fyzicky užít, v pětatřiceti to berete jinak, v šedesáti je to určitě zas jiné, byť to zatím nemůžu posoudit :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.10.14 11:19

Měl jsem první sex cca až 6 let po prvním sebeuspokojování a můžu Vám říct, že jsem se po něm pěkných pár dní cítil jako král :) ne fyzicky, ale duševně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.14 12:50
avatar

úplně normální. Já jsem zpočátku orgasmus neměl vůbec. Sex byl fajn, užil jsem si, ale orgasmus nikde.

Proto ti radím : Zachovej klid, časem se všechno zlepší.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.