Bolest břicha 4.den

Od: Datum: 07.10.14 17:32 odpovědí: 7 změna: 07.10.14 21:11

Dobrý den :( Prosím neodsuzujte mě... Bude mi 17. Už dávno jsem si řekla, že je dobrý si někam povyrazit, minulý pátek jsem tedy šla na diskotéku a pila vodku, druhej den jsem zjistila, že si nic nepamatuju a vůbec nevím, co jsem dělala, jen z vyprávění. Dozvěděla jsem se, že jsem pila i Jamesna (nevím o tom), prostě totální okno. V sobotu mi bylo trochu blbě od žaludku, trochu na zvracení a bolest hlavy. V neděli to samé. V pondělí, když jsem šla do školy jsem každou chvíli musela být v předklonu, jak mi bylo špatně. Chtělo se mi pořád zvracet hlavně v autobuse, ale nezvracela jsem. Bolí mě to jakoby nad pupkem, prostě v nadbříšku, taková divná bolest, fakt špatný. I záda občas bolej. Trvá to už 4. den a nelepší se to. Předešlé tři dny jsem vůbec neměla chuť k jídlu, zhubla jsem asi 2kg. Dneska tu chuť mám, ale cokoliv pozřu je mi hůř. Na internetu jsem se dočetla, že by to mohl být zánět slinivky břišní. Jenže se bojím, kdybych šla k doktorce a řekla jí že to mám z alkoholu a zjistili že je mi zatím ještě 16 a že mamka o tom věděla, tak by mě odebrala sociálka, nebo ne? :( Nebo třeba to břicho bolí z něčeho jiného :( Já fakt netuším. K doktorce se kvůli tomu bojím jít, mamka je protivná a když jí řeknu že mi něco bolí jsem hned simulant, co má moribundus. :( Co myslíte vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.14 17:56
avatar

Zdravím. Pokud Vám není dobře a bolest přetrvává, nechte se vyšetřit lékařem. Než něco podcenit, je lepší zajít k odborníkovi. Nemusí to souviset s alkoholem, může jít o nějaký zdravotní problém. Ale tady Vás na dálku nikdo nevyšetří..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 18:02
avatar

Jenom úvaha: Nic si nepamatuješ, možná by bylo na místě vyšetření na gynekologii.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.10.14 19:17
avatar

Tušíš, kolik alkoholu jsi vypila (nevědí kamarádi/-dky)? Mně se to na ten alkohol moc nezdá (ještě jsem se nesetkala s tím, že by po alkoholu někdo měl problémy 4 dny). Myslím, že bys k lékaři měla zajít (alkohol zatím nezmiňovat).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 07.10.14 19:27
avatar
Ahoj. Dle mě bys měla vyhledat lékaře. Ja Ti napíšu svuj příběh. Chybely mi tri dny do sedmnactych narozenin. Po hokeji jsem se učila kouřit. Tri cigaretky jedno pivko...okno jsem neměla ale zacalo me bolet břicho. Okolo pupiku. Vydržela jsem to do pondělí. Lékař konstatoval zánět slepého střeva. Přišla jsem za pet dvanact a den svých narozenin stravila na sále. Dodnes si myslím ze bych ještě slepak měla nebýt jednoho pohnuteho patecniho večera. Takže raději se nech vyšetřit. A tu gynekologii, jak píší nade mnou bych taky nepodcenovala. Pro jistotu.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: orisek
Datum: 07.10.14 20:31

Děkuji vím za všechny rady...kamarádka byla celou dobu se mnou, nemohla jsem se s nikým vyspat, jsem panna, myslím, že bych ted cítila změnu... no jo, zítra jdu k doktorce:) děkuji vám :)

Od: honzajs122
Datum: 07.10.14 20:38

Já bych jenom dodal, že ti někdo mohl taky do alkoholu hodit. Proto třeba to okno, nebo stačí pít jendoho panáka společně s kuřákem, nebo pít neumytého panáka po kuřákovi...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 21:11
avatar

Po jednom opití nikoho sociálka neodebírá, tohle navrhuji pustit z hlavy.

Dle mého to klidně může být delší kocovina, ale stejně tak se mohl rozjet nějaký zánět - zvlášť na zábavě, kde člověk snadno prochladne při přebíhání venku.

Je to sice nefér a nesportovní, ale pokud z toho máš hodně velký vítr, prostě doktorce neříkej, od kdy to bylo. Jestli je v těle zánět, stejně to rychle zjistí, a jestli ne, pošle tě domů s tím, ať zobeš černé uhlí, že to bude zkažený žaludek, a přijdeš, jestli se to zhorší...

Ovšem jako trest za opití je to slušné, občas boží mlýny zamelou rychle ;)

PS: ne, nepoznala bys rozdíl, kdybys už nebyla panna.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.