Oprava hrobu a pomníku

Od: Datum: 07.10.14 01:08 odpovědí: 1 změna: 22.10.14 11:06

Dobrý den,

prosím o radu. Chci provést opravu pomníku a položení vrchní desky na hrob. Pomník je téměr 100 let starý, ale drahý ze švédské žuly. Postaven byl kdysi na cihlách a nestojí už zcela rovně. Někteří kameníci doporučují podložit hrob PZ deskami, někteří doporučují pomník celý rozebrat, vytvořit nový betonový základ a pomník znovu sestavit. Mám obavy, aby se pomník podařilo znovu složit do původního stavu. Chci se zeptat, jaký druh smlouvy je vhodný sepsat na opravu a jaké náležitosti by smlouva měla obsahovat, abych něco neopomenula. Předpokládám, že případná škoda způsobená firmou je hrazená Kamenictvím. V případě ztráty některého dílu z prostoru hřbitova (tedy veřejného prostoru), kdo nese zodpovědnost za ztrátu? Děkuji za předání zkušeností.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hmm
Datum: 22.10.14 11:06

Smlouva o dílo s upřesněním dle vašich požadavků - Přesně musíte uvést požadavky, přesně uvést případné náklady při poškození..

Jenom ještě sehnat ochotného kameníka, který má dostatečnou praxi a je ochoten ručit ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.