Protivna a drzá přítelkyně

Od: Datum: 04.10.14 22:37 odpovědí: 46 změna: 21.07.16 21:16

Dobrý večer, předem se omlouvam za interpunkční znaménka, ale pisu z mobilu...

Moje přítelkyně je na me neustále hnusna, drzá, posila me do temných míst atd. Dnes mi řekla, abych prodal svůj byt, ze si její necháme a za prodány byt si postavíme baracek... Tak jsem řekl, ze ne a to byl oheň na střeše... Říká mi, ze ji nic nekoupim, ale to není pravda... Večeře, výlety, atd. oblečeni ji nekupuju, ale platím drtivou většinu společných utrat. Furt něco chce dělat, ale cuka se, kdyz ma něco platit... Proste hrůza a už mi to leze na nervy... Oběma nám je 30... Ještě abych dodal - nevaři (to většinou někam jdeme, což me už taky štve), říká ze nemá peníze, ale na kadeřníka za 1500 jo... Takže tak... Co si o tom myslíte? Nenašel bych tady normální ženskou?:))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.14 22:40
avatar

Ženskou, která nevaří a dá 1500 za kadeřníka, bych už jen pro toto poslal do ještě temnějších míst.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 04.10.14 22:43
avatar

Asi by bylo dobré nejdříve zjistit, proč se tak chová. Jak dlouho to tak trvá? Měla od začátku tendence chovat se takhle, nebo je to něco nového? Může mít nějaký problém, o kterém nedokáže mluvit, a takhle blbě si ho ventiluje.

Pokud je prostě věčně nespokojená povaha, tak je to asi na vás, co snesete...

Každopádně oznámení: "Prodej byt." je poněkud... příliš přímočaré. :D Mohla si odmítnutí společného baráčku vzít osobně, že nechcete ne domek, ale být v něm s ní... ovšem pokud se chová takto, tak se není čemu divit, že se do toho nehrnete.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 04.10.14 22:52
avatar

Dobrý den, hledáte normální ženskou? Obávám se, že ji už máte doma. A omlouvám se za negativní myšlení všem hodným, fajnovým, něžným, přátelským, vstřícným a citlivým ženám s pochopením pro muže. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.10.14 23:00
avatar

máš doma panovačnou línou zlatokopku a co stím? no bud jí kopneš do zádele nebo budeš trpět volba je na tobě

a mezi náma nezmění se jen to bude horší !

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 04.10.14 23:05

A on ji někdo vnutil?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 23:35
avatar

Taková je dnes naprostá většina ženských - hlavně pokud je po 30 svobodná. Ženské které jsou pracovité a rozumné už jsou v tomto věku většinou dávno vdané. Je to klišé - jsou naočkované z časopisů o celebritách se kterými se stále srovnávají, takže s jakýmkoliv stavem nejsou spokojené a pořád mají pocit, že mají na víc. Bydlí v bytě - chtějí vilu. Mají normální auto - chtějí Q7. Jakmile o ně projeví zájem někdo, kdo je z jejich pohledu "lepší", hned balí kufry. Společnou vlastností je u nich extrémní lenost - neuvaří, neuklidí, ani v práci se nepřetrhnou, maximálně si zapálí a uvaří kafe. Prostě mají představu, že všechno dostanou buď zadarmo nebo s minimálním úsilím jako to čtou v těch časopisech. A hledají stále chlapa, který jim vše na co si vzpomenou poskytne aby nemusely do smrti šáhnout na práci, jen se mohly válet a jezdit po dovolených - vrcholový sportovec, doktor, vysoký manažer, politik, bohatý podnikatel, atd... Pokud nejsi opravdu ve vatě, budeš to mít těžké. Posílá tě tam kde slunce nesvítí, protože se nenecháš dostatečně rychle vysávat, necpeš do ní dost peněz a tak jsi defakto z jejího pohledu nula, která se neshoduje s jejími představami o ideálním partnerovi.

Je tristní, že ze svého okolí znám už 3 podobné případy. Jeden kamarád se už teda rozvedl, ale stálo ho to hodně nervů aby nepřišel o všechno. Brácha do jedné rval roky a když mu došly prachy, dozveděl se, že už ho nemá ráda a začala hledat jiného :) Další snad ani nerozpitvávat, čert ví kdo všechno to tady čte. Přeju hodně štěstí.

Ohodnoceno: 8x
 
Datum: 05.10.14 01:45
avatar

Souhlasím, a snad jen buď známe stejné lidi anebo je to možná tak běžná věc...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 08:37
avatar
Jestli nebude problém v tom, jaké typy muži hledají. Většina z vás chce doma hvězdu a pak je strašně překvapená, že má hvězdné manýry.. :)
Pro tazatele: je na Vás jestli Vám stojí za to v takto nevyrovnaném vztahu setrvávat.. Dokážete si představit založit spolu rodinu? Jak to potom bude vypadat, když to skřípe už teď? Až budete mít děti, bude rozchod o to složitější..
Ohodnoceno: 3x
 
Od: golemek
Datum: 05.10.14 10:52

Když se žena nalíčí, případně nějaký ten make-up-ek.., která si nemyslí, že je hvězda? Doba vytvořila hvězdu vedle hvězdy s manýrem, jak jinak než tím nejvyšším (když to jde v časáku z jůesej, tak proč ně mně, že? :D). Není to o možnosti volby tam, kde byla zahájena sériová, monopolní výroba :D Leda vyrazit hledat za hranice a to poměrně daleko. Já to tak udělal a nelituji. Tak také zní moje rada pro tazatele. Nechat rozmazlené mrchy z ČR doma tatínkům a vyrazit hledat tu pravou daleko za hranice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 23:44
avatar

Pěkný večer. Nenechte sebou manipulovat a využívat se...Platí to i u Vaší přítelkyně, pokud Vám něco vyčítá..Kdo hledá, najde...Asi k sobě nepatříte..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 23:57
avatar

No vidíte... hmm... já na zábavu nikam nechodím, ke kadeřníkovi vlastně taky ne, v restauraci jsem nebyla, co je rok dlouhý, doma vše uvařím, upeču, o barák se umím postarat, o zahradu taky i o auto, děti a zvířectvo v podobě nejlepšího přítele člověka, zvládnu i mužské i ženské práce (jelikož musím, neb chlap nefunguje,jak má) - a stejně mi můj partner říká, že jsem náročná... Tak která z nás dvou ženských se má lépe? Ta vaše, nebo já? Tím chci říci, že normálních žen je ještě spousta, ale jsou zadané, vdané. A kolikrát mají doma muže, kteří tu jejich normálnost ani neocení. Achjo.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 05.10.14 05:49
avatar

Milý Jakube, sice ten Váš konec vypadá trošku jako Seznamka, ale věřte že TADY byste normální ženskou našel. Páč jsme tady skoro všechny normální. Tedy 95% určitě. *haha* Smůla je v tom, že řada z nás je vdaná, v manželství spokojená a navíc nám je třeba jednou tolik, než Vám. A neměnily bychom. *smich*

Ale co Vás nutí žít s tou paní? Jí už pomalu odjíždí vlak na rodinu, 30 let pro ženskou, to už je na zahnízdění až až, ale Vy jste ve 30 v nejlepších letech. Nakopněte ji do míst, kam Vás ona posílá.

Zdá se mi, že ona z Vás jenom těží. Vy prodáte své bydlení, ona se nechová právě vstřícně a až to bouchne, ona zůstane ve svém bytě a z Vás bude bezdomovec. Bytu se v žádném případě nezbavujte, je to Vaše jistota.

Paní si vesele utrácí pro sebe, ale do společného nic dát nechce. Pokud byste s ní vydržel i nadále, lze se domluvit následovně. Moji známí, žijí spolu už přes 30 let, ale každý z nich má své peníze. Oba mají své auto, platí si své pov. ručení, svůj benzín a své opravy. A dál? Pán platí ze svého SIPO /vodu, plyn, elektřinu, TV/ a různé pojistky a daně /třeba z nemovitosti/. Paní platí potraviny a drogerii - ze svého. Je to trochu zvláštní, ale funguje jim to. Ale jak platí třeba vymalování bytu či nový plot, to vážně nevím.

Ale spíš bych ji opravdu poslala do pryč. Na převýchovu už je asi pozdě. Lakomá, hamižná, sobecká, myslí jen na sebe a taky nechce vařit. Já dneska dělám skopové na česneku, chlupáče a špenát. Včera jsem na dědovo přání uvařila gulášovku a bavorské vdolečky. V týdnu by rád hrachovou kaši. Proč ne? A tak by to mělo být, spokojenost na všech stranách. *placni*Jaga.

doplněno 05.10.14 10:43:

A když ji sám přiléhavě nazýváte PROTIVNÁ A DRZÁ, jistě víte, proč. Tak na co ještě čekáte? Bič a pryč! *bum*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: cobrak*
Datum: 05.10.14 10:49

Babi: Věřím, že ta Vaše známá je opravdu schopna za drogerii utratit tolik, co manžel na pojistkách, daních a poplatcích! :-D :-D :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mcgregor
Datum: 05.10.14 12:05

Zní to dobře. Babi, taky mi něco prosím uvař *srdce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 06:30

Ženský většinou využívají muže a kdo je hloupý tak platí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 06:40
avatar
Posli ji tez nekde, ma to sni budoucnost? Ne , nema.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 10:13
avatar

Velmi pravsěpodobný scénář, když se necháš:

Prodáš byt a koupíte baráček. Těsně předtím bude oheň na střeše, že nechceš baráček napsat jen na ni. To ji máš rád a přitom jí nevěříš? Pak se zabydlíte, děti a pod. Až budete zařízení a budete mít skoro vše, následuje rozvod. Odejdeš s igelitkou a přepálenými alimenty a do tvého hnízda usedne chytřejší muž.

Takto dopadá většina hloupých mužů a to ty nejsi, tak...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.07.16 21:09
avatar

Přesně to mně napadlo! Jen bez těch dětí. On postaví baráček a ona se s ním pak bude dělit. Na to ani děti nepotřebuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 05.10.14 10:48

Takovu bych kopnul do p****e, ať si najde někoho jiného ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.10.14 11:10

No oni jsou hajzlíci na obou stranách, takže co si vyčítat? Ostatně kdysik ženy nedělali a chlapi je živili, vadilo jim to?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: golemek
Datum: 05.10.14 12:10

Kdysi je živili a nevadilo. Jen nebyla rovnoprávnost. Teď ale některé chtějí oboje. Rovnoprávnost i to živení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 12:36
avatar

A muži by zase chtěli, aby žena jak chodila do práce a podílela se rovným dílem na finančím chodu věcí (resp. aby ji neživili), a aby se zároveň postarala o děti a o domácnost. Když říkáte A, řekněte i B.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: golemek
Datum: 05.10.14 13:14

V dnešní době a v naší kotlině by to mělo chodit běžně tak, že do práce chodí oba rodiče a o dítě se starají také oba rodiče za častého přispění hlídek babiček, kroužků, družin, školy, školky... atd. A o životní náklady se dělí poměrným nebo rovným dílem. Nebojím se B ani připadného C..Z

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 18:59
avatar

Věděla jsem, že si nakonec porozumíme

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.14 11:39
avatar

Zkusím to shrnout. Máš svůj byt, máš slušný příjem, ona je nespokojená s tebou a ty jsi nespokojený s ní. Fakt nechápu, co tě u ní drží. Normální ženské jsou všude. Je jenom otázka, co si kdo představí pod pojmem normální. Zamysli se nad tím, co si vlastně pod tím pojmem představuješ ty sám. A co jsi případně schopen a ochoten nabídnout. Předpokládám, že ve 30-ti letech už hledáš něco jiného, než je ti schopna nabídnout současná přítelkyně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.10.14 15:37
avatar

Je fuk, kolik dá za kadeřníka. Důležité je, jak se chová k tobě. Opravdu chceš mít holku, která tě posílá do temných míst a je na tebe hnusná? Myslím, že máš na víc, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.14 08:38

To jsem nečekal takovéhle odezvy.

Mě to hlavně hrozně psychicky vysiluje... včera jsem si musel už vzít prášek na uklidnění, páč byla zase hádka... ale pak přišla a ťuťuňuňu... Nevím no... ale jak jsem tu někde nahoře četl s tím, že přijde, že chce velký auto, protože to starý jí nestačí... a to je přesný! Máme celkem slušný auto a teď přišla s tím, že by chtěla větší - něco jako jeep... a když jí řeknu, že nemáme zbytečných půl mega na auto a že je to hlavně naprosto zbytečný, tak prej, že si vezme leasing... tak to jsem už nevydržel...

Od: honzajs122
Datum: 06.10.14 08:52

Použiji hlášku z jednoho filmu:

ZDRHEJ !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.14 10:49
avatar

Jojo, jsi bezedná kasička a hadr na podlahu v jednom.

Ona si k tobě dovolí jen co, co jí dovolíš ty.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.14 14:41
avatar

Kam jste ji zahrabal? *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 06.10.14 14:49
avatar

"Jaguš", snad, kde ji vyhrabal? Kde k ní přišel, kde se s ní poznal? Pak jedině změnit místa k seznamování. Možná, že se mu takové typy žen líbí, ale nedá se s nimi žít. Asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 18:12
avatar

nech jí umejt okna v nákým vyším patře domu a pak řekni že to byla nehoda *cert*

větší auto tak at si ho koupí jestli na něj má néééé kurna bud chlap a lifruj jí z domu dokud je čas

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.14 14:45
avatar

Přesně jak zde psali jiní... máš svůj byt a své peníze.. kopni ji do prdelky a odejdi, protože s takovouhle ženskou by neměl tvůj život smysl. Akorát tě vycucává- ve všech směrech, a to že by z tebe vycucala všechny peníze, to by bylo to nejmenší, také z tebe klidně může vycucnout veškerou tvojí energii a zdraví, a pak bys třeba mohl skončit v blázinci :) neříkám, aby žena dělala vyslověně muži služku, ale starat se prostě musí.Jsi v dobrých letech a má nejvyšší čas od ní utéct:) Nech ji jejímu osudu, ona si třeba nějakého pracháče najde, kterému nebude vadit, že musí platit služku, kuchařku atd a ještě bude rád, že ho ona posílá do pr*- lidi jsou různý, tak třeba na ní někde někdo takovej čeká, budou si rozumět.A ty si zas najdi ženskou, se kterou budeš spokojený ty, život je krátký na to, abychom ho promarnili:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: johnymnemonic
Datum: 07.10.14 17:52

Akorát tě vycucává- ve všech směrech

:-P

Cérky, no nevím. Máte pravdu..Když tak nad tím ale uvažuju - pro někoho "musí" být dobrá i takováhle barbinka, tak proč ne pro tohohle tolerantního bojara?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 19:29
avatar
Tak ne ve všech směrech, víš jak jsem to myslela :-D však jsem psala, že pro někoho bude dobrá, ale tazateli doporučuji ji nakopat a žít vlastním životem ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 17:59

tos jí ještě nenakop?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mamen1
Datum: 07.10.14 18:46

Tož ju kopni do řiti!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.14 13:21
avatar

koukám, že zde mnoha lidem chybí nadhled a neuvědomují si, že pohled tazatele je opravdu jen jeho pohled na věc a jeho přítelkyně byt o viděla jinak. a že ne vždy je vše tak, jak někdo popisuje.

ty kluku jeden, dokud si nebudete ve vztahu vzájemně jistí, že chcete mít společnou budoucnost, tak byt neprodávej. jsou to zadní vrátka.

každopádně na tom nejste špatně, mít oba ve 30 letech každý svůj byt ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.14 16:54
avatar

hmmmm. Já vím že mám životní kliku. Mám ženu, kterou baví vymalovat byt, vylíčit sklep, natřít ústřední topení, spravovat elektriku, vynadat sousedovi tak že ten sklapne a přístě raději zmizí předem, chovat tři kočky, starat se o tři děcka (i když pravda je, že ty děcka dnes už nejsou děcka), přijet pro mě autem do hospody když prší a já nemám deštník, nic mi nevyčítat když ze mě tahne, udělat mi teplou večeři, zapnout mi televizi když se mi nechce vstávat, vypnout televizi a přikrýt mě, když usnu na gauči.

Za těch docela dost let jsme se ještě nepohádali a asi ani nepohádáme.

No ale abyste nezáviděli, nebylo to na první pokus.

A tazateli radím : Najděte si jinou, jinak skončíte buď jako neurotik s tikem v oku nebo v nemocnici nebo v blázinci nebo rovnou v kriminále.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.14 23:03
avatar

páni...vy se máte :) přála bych si někoho takovýho za muže...*hej* *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 00:47
avatar

@jakubd se nám nehlásí - mám velkou obavu zda jej neubytovaly někde Orgány činné v trestním řízení. S takovou ženskou ... *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.14 22:16

Zdravíčko,

nene, jsem zde, jenom jsme se dlouhou dobu nemohl přihlásit a až admin mi pomohl. Jinak hlásím, že jsem to nějak nevyřešil... nicméně začal jsem přemýšlet jinak, resp. chovám se jako ona a jen pozoruji, že se jí to vůbec nelíbí... máte pravdu - kdo hledá, najde, ale abych zase nepřebral... co se bavím s kolegy, tak to mají tak nějaké podobné... :(

 

Od: janm*
Datum: 16.11.14 23:02

Podstatné bylo řečeno, hezké vlákno Jen dodatek, ze zkušenosti, člověka nezměníte, pokud se k Vám chová "sprostě" pryč od ní, není co řešit , leda si zvyknete, že to tak budete mít stále.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.11.14 00:32
avatar

- když ale s přítelkyní přesto všechno setrváváte a zřejmě se s ní nechcete rozejít, když hledáte vytáčky ve formě prosby o radu, tak se jí musíte přizpůsobit, protože ona, tak jak ji popisujete, zřejmě jiná nebude. Buď to, anebo pryč od ní !

doplněno 17.11.14 00:41:

Pokud jste spíše pasivní, tak by Vám eventuelní manželství mohlo i vyhovovat - Vy byste se staral o domácí práce a vydělával a ona by rodinu řídila !

doplněno 17.11.14 00:52:

ještě - pro případ rozvodu bych se pojistila alespoň nějakou předmanželskou smlouvou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 21.07.16 19:55

A jak to nakonec dopadlo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 21:16
avatar

Když nemá úroveň a milé povahové vlastnosti teď, co čekáte, až Vás bude mít jistého? Pyč od ní! Bezva holek je stéle dost. jen hledat. Mám tu na podnájmu 21letou holku z Moravy, tak čistou duši jsem dlouho nepotkala. Hezká, přirozená, holka ze statku, přitom sevírka, ale absolutně nezkažená. Existují.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.