Televizní soutěže

Od: Datum: 03.10.14 15:46 odpovědí: 5 změna: 04.10.14 10:02
avatar

Můžete mi prosím Vás napsat,jak je to v těch sms soutěžích.Když pošlu sms typu : odpověď B na číslo 906... .Tak mi v případě výhry zavolají zpět nebo se posílá ještě jedna sms s adresou?Díky Cesmína


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.14 16:48
avatar

Každá televize i každá soutěž to může mít jinak.

Chce to si vždycky pročíst pravidla konkrétní soutěže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.14 18:19
avatar

Jestliže je to SMS soutěž, tak tě vyrozumí SMSkou a pošlou další instrukce. Ovšem myslet si, že vyhraješ, tomu se snad ani nedá říkat optimismus. Jediný účel je, aby tam co nejvíc lidí přes telenonní poplatky nasypalo provozovateli co nejvíc peněz. Netuším, co za soutěže teď v TV běží, ale pokud jsem některé otázky zahlédl, tak by mi bylo trapné vůbec na ně odpovídat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.14 21:58
avatar

Přesně jak to píše Ladin. Všimněte si, že ty otázky v televizních soutěžích jsou natolik stupidní, že stupidnější už nelze vymyslet. Neboli - odpověď musí bezpochyby znát i ,,momentálně zaostalý´´. Takže procento těch, kteří zavolají je tím pádem vysoké. No a jelikož je to zpoplatněno nemalou sazbou, tak je zisk naprosto jistý. Jenže zisk provozovatele, nikoliv soutěžících !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 06:53
avatar

Já si někdy říkám, že ty TV otázky jsou pro absolventy pomocných škol. Je až trapné, jaké otázky tam dají - důvodem je sehnat co nejvíc odpovídajících, kteří si naivně myslí, že právě oni vyhrají.

Ráda sleduji pořad Prostřeno. Je tam soutěž pro diváky. Setkala jsem se i s takovými "perlami":

Jogurt se vyrábí: A/ Z vody

B/ Z mléka

Kuchyňský robot slouží k: A/ přípravě jídel

B/ roznášení nápojů

Člověk má krevní tlak přibližně: A/ 120 na 80

B/ 300 na 160

Parní hrnec slouží: A/ k vaření jídel

B/ jako pohonná jednotka u parního stroje

Co si o takové rádoby soutěži myslet? Jen se zasmějeme, bylo by mi trapné na takový kvíz pro blbé odpovídat. ˇUčelem je pouze sehnat co nejvíc telefonátů. Ale to už psali ostatní. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 10:02
avatar

No tohle nen soutěž, ale loterie. Až na to, že pokud je mi známo, loterie musí vyhovovat loterijnímu zákonu a na takovouhle soutěž se možná vztahují jiná pravidla. Ale protože nevím, jaká... jako bych nic neřekl.

Ale přeci jen ne každá soutěž je tak primitivní. TřebaSMSková soutěž AZ kvizu. Samozřejmě, i tam lze správnou odpověď v klidu dohledat, ale pokud zrovna nevím, přeci jen to dá práci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.