Zápočtový list u DPP

Od: Datum: 03.10.14 11:32 odpovědí: 1 změna: 03.10.14 12:25
Dobrý den,
dočetla jsem, že že od roku 2012 se musí vystavovat zápočtový list u DPP. Máme uzavřené dohody např. od 2012 do 2015.Ale u některých dohod dojde jen k plnění 2x (mám na mysli, vyplacené dostanou jen 2 měsíce, kdy na něčem pracovali). Vztahuje se i na tyto DPP povinnost vystavit zápočtový list?
Děkuji
Jarmila

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.14 12:25

Ano, povinnost zaměstnavatele vystavit tzv. "zápočťák" se vztahuje i na případy DPP (bez ohledu na četnost plnění) - viz. § 313 odst.1 ZP:

§ 313 (zkráceno)

[Potvrzení o zaměstnání]

(1) Při skončení pracovního poměru, dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci potvrzení o zaměstnání a uvést v něm ...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.