Kamarádství s výhodami

Od: Datum: 01.10.14 20:01 odpovědí: 5 změna: 02.10.14 05:44

Dobrý den,

jak byste navrhli kamarádce vztah "s výhodami"? Např. v situaci, kdy oba víte, že nebudete moci být spolu v budoucnu, ale přesto se fyzicky velice přitahujete a chcete něco víc, než být jen kamarádi. Ideálně nějaký způsob, jak by se to dalo zahrát někam do ztracena...

A jaký máte na takový "vztah" názor? Nezávazný sex a vztah, kdy jeden druhého poté nekontroluje (s kým spí atd..) s tím, že nečekají z toho jejich vztahu něco velkého.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.14 20:08
avatar
U mě to nikdy moc dlouhodobě nefungovalo, vždy jeden chtěl hned více. Hlavně holky poté chtějí situaci měnit a dávají ultimáty, buď ukončit anebo to začít brát važně. Aspoň má zkušenost byla vždy taková.
Nutno podotknout, že se svou současnou přítelkyní jsem začal stejně, ale tam jsme půl roce vycítili, že oba chceme více než jen kamarádství s výhodami a pak to ze dne na den změnili.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 20:08
avatar

Pokud to takto vyhovuje oběma ze zúčastněných, tak proč ne. Lidi se scházejí kvůli sexu z různých důvodů. Horší je, když se jeden zamiluje do toho druhého, zatímco ten druhý by to rád zahrál do autu. A pak jsou i nečekané komplikace sexuálního skotačení, např. těhotenství. Co pak? Jak byste toto poté řešil? Taky zahrál do autu a poslal partnerku na potrat? Však o nic nejde, však jsme se domluvili, že to bude nezávazné. Jako já bych do takového vztahu nešla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 20:11
avatar

Já myslím, že je to ok, ale je třeba si ujasnit, že fakt jde jen o to tělesno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 02.10.14 00:00
avatar

Todle by podle mýho chtělo asi 99,99% chlapů. ;) ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.14 05:44
avatar

To je sice pravda. Lujsi, chlapi to berou tak nějak nezávazně, zaskotačit si, žádné závazky a pak třeba i konec, jenže většina žen by ráda brzy slyšela hrát Svatební pochod. *smich*

No a z tohoto nesourodého myšlení dojde snadno k problémům. Nějaký čas to může fungovat, ale pak dojde k velkému třesku. Proto,pozor.

Jak zpívají v jednom filmu: NEMILOVAT! NESLIBOVAT! *haha* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.