Ztracený podací lístek - reklamace balíku?

Od: Datum: 01.10.14 11:13 odpovědí: 2 změna: 01.10.14 12:08

Ahoj, stala se mi taková měnší nepříjemná věc. Poslal jsem zásilku, která se ale po cestě ztratila a já teď nikde nemůžu najít podací lístek (respektive papír o odeslání, který na poště tisknou, když posíláte zásilku přes zákaznickou kartu). Znám číslo zásilky, ale ten papír prostě nemám. Ví někdo, jestli půjde nějakým způsobem uplatnit reklamace? Zákaznická karta je samozřejmě na moje jméno, ale na lince mi řekli, že se na kartě neeviduje historie odeslaných zásilek. Popřípadě jak by jste postupovali vy?

Děkuj za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.14 11:26
Nevolal bych na linku ale zasel na postu osobne.I s cislem zasilky
Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.10.14 12:08

Pokud znáš číslo zásilky, tak pro poštu není problém dohledat, jestli byla doručena. Pokud ne a ztratí se někde po cestě, je to problém pošty. Tebe historie nezajímá, oni jsou povinni mít doklad o doručení. Řešil bych osobně na poště.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.