Otoky končetin a křeče.Lékaři nic neshledali

Od: Datum: 30.09.14 12:56 odpovědí: 6 změna: 03.10.14 11:30

Navštívila jsem kamarádku-neviděly jsme se skoro rok a zděsila jsem se v jakém je stavu:otoky rukou až k lokti,nohou,že se na ně po ránu ani nepostaví,občas křeče v rukách i nohách,prostě úplně paralizována.Byla na všech možných vyšetřeních,neurologie,reumatologie,laboratorní testy i krevní,prostě nikde nic nenašli.Trvá jí to už skoro 2 měsíce a spíše se cítí hůř a hůř.Marně přemýšlím,od čeho by to mohlo býtjsem z branže/,ale na nic nepřicházím.Že by ledviny?Ale zase laboratorní výsledky tomu nenasvědčují.Tak už nevím.Prosím,ráda bych jí pomohla-nesetkali jste se s něčí podobným?Poradíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 15:18
avatar

Co paraziti, testovalo se něco? Byla někde v tropech?

Tyhle neurčité stavy jsou peklo, musí být drsná a obíhat doktory tak dlouho, až padne na nějakého, který si to vezme za své.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.09.14 18:25

Taky mne napadlo:paraziti.Ale nikde v cizině nebyla.Když je nejhorší,že ona je omezená na pohybu,po ránu ani nemůže chodit pro otoky a ruce,než je trošku rozhýbe,jsou taky bez funkce.Bohužel,nemá manžela,jen děti,ale již dospělé.

Datum: 30.09.14 21:59
avatar

Jinak než "otravováním" lékařů se kamarádka změny nedočká. Odkud je? Má lékaře poblíž, nebo by musela někam dojíždět? Můžete jí pomoci (jezdit s ní jako doprovod k lékaři a nenechat se odbýt) střídavě s jejími dětmi?

Od věci by nemusela být ani změna lékaře. Najít takového, který se nesmíří s tím, že "testy nic neukázaly".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.14 00:31
avatar

Lidé otékají, když mají v háji krevní oběh. Příčinu můžu jen hádat, v takto těžkých případech je potřeba důkladná diagnostika. Jestli jí chcete pomoct, přesně zjistěte, co pravidelně jí a pije. Každá drobnost může být důležitá - včetně lehkých drog a léků. Z mých zkušeností vyplývá, že ve zcela nevhodné stravě je u nemocí "neznámého" původu vždy zakopaný pes. Jak jsou na tom její játra? Nemá třeba cukrovku, jinou podobnou nemoc? Zkuste zjistit více informací.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 01.10.14 00:49
avatar

Trvat na dalších vyšetřeních i u jiného doktora,to přece není normální,že testy nic neukázaly a ona je tak oteklá,nejsem lékař,ale napadly mě ledviny,ty když,,zlobí,,tak člověk taky otéká.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.10.14 11:30

Moc všem děkuji,informace jsem předala a zřejmě se i bude něco dít.Jde si lehnout na pozorování do nemocnice.Tak doufám,že se přijde na to,co to je.Díky všem! S.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.